Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Chevrolet Aveo z 1.2 72KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Smart

Montaż LPG Chevrolet Aveo z 1.2 72KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato SmartPiotr – fachowy Montażysta LPG w Energy Gaz Polska przedstawi montaż Lovato Smart w Chevrolecie Aveo 1.2 72KM z 2007 roku! Niby niewielkie autko, a po założeniu gazu uzyskamy dodatkowe imponujące oszczędności: 210zł/1000km! Aveo na pełnym zbiorniku LPG przemierzy rekordowy dystans blisko 400km! Zwrot za montaż Lovato Smart (2300zł) nastąpi po dystansie 11 tys. km! Zapraszamy do oglądania! Całkowity koszt montażu LPG Lovato do tego auta to jedyne 2300zł! Na życzenie Klienta Sebastian zamontował estetycznie wlew LPG w zderzaku. Maksymalnie duży zbiornik o pojemności aż 42 litry zamontowany został w miejscu koła zapasowego, nie zmniejszając pojemności bagażnika! Wystarczy na pokonanie prawie 370 kilometrów znacznie zwiększając zasięg auta!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Chevroleta jak: Astro, Aveo, Camaro, Captiva, Corvette, Cruze, Evanda, Impala, Kalos, Lacetti, Matiz, Nubira, Silverado, Spark, Tahoe!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Chevroleta! http://www.egp.pl/lpg-do-chevroleta.htm

Chevrolet po zamontowaniu LPG w Energy Gaz Polska spala średnio ok. 9 litrów/100 km co daje na dziś przy obecnych cenach paliw oszczędność rzędu 210 zł/1000 km. Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż 6300 zł w ciągu jednego roku i to nie na lokacie bankowej – co jest niemożliwe, a korzystając z samochodu na gaz i przejeżdżając jedyne 30 tys. km/rok!

Chevrolet na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Instalacje gazowe zakładane w Energy Gaz Polska charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG, co przekłada się bezpośrednio na atrakcyjne oszczędności!

Gaz do Chevroleta zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Chevroleta wybierajcie LPG dedykowane przez Energy Gaz Polska instalacje!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Chevrolet! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Chevroleta? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Chevroleta, skontaktuj się z naszym Specjalistą – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny auto gazu pod numerem 22 810 00 90

Chevrolet TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Chevrolet w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi autoryzowany, firmowy Warsztat BRC w zakresie: montaż i serwis LPG! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Montaż LPG Chevrolet Aveo z 1.2 72KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Smart

Dodaj komentarz

Zadzwoń!