Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Citroen C4 1.6 120KM 2010r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Citroen C4 1.6 120KM 2010r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDCitroen C4 1.6 120 KM z instalacją LPG w Energy Gaz Polska! Citroen z tym silnikiem nie należy do aut oszczędnych, dlatego montaż LPG do Citroena C4 wydaje się oczywistym posunięciem! Koszt instalacji to jedyne 2900 zł a jej zwrot następuje już po 13 100 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Citroen C4
Rok produkcji: 2010 rok
Silnik: 1.6 120 KM
Instalacja LPG: BRC Sequent 32 OBD
Spalanie PB: 9 litrów
Spalanie LPG: 10 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 220 zł / 1000km
Koszt instalacji gazowej: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 13100 km

Citroen Vectra C z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC Sequent 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 13 100 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Citroen na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów, a LPG tylko 10 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 220 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 42 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 310 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Citroen! http://www.egp.pl/lpg-do-citroena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Citroen? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Citroenl! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Citroen na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Citroen zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Citroen wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Citroen i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Citroen, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Citroen TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Citroen w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Citroen jak: berlingo, C1, C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8, Evasion, Jumper, Saxo, Xantia, XM, Xsara, Xsara Picasso.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Citroen C4 1.6 120KM 2010r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

  1. czy EGP zawsze montuje reduktory tak nisko? dziwi mnie to ponieważ sam jeżdżę na LPG I mam reduktor na wierzchu. pewnie umiejscowienie wiąże się z rozebraniem przedniego pasa ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!