Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG CITROEN C5 3.0 V6 211KM z 2008R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska Warszawa

Montaż LPG CITROEN C5 3.0 V6 211KM z 2008R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska WarszawaMontaż LPG CITROEN C5 3.0 V6 211KM z 2008R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska Warszawa! Niepozorny Citroen C5 z potężnym silnikiem o pojemności 3.0L już z instalacją BRC P&D – zagazowany oczywiście w Energy Gaz Polska! Taka moc i pojemność swoje muszą spalić – dlatego pod maskę trafiła renomowana instalacja gazowa BRC!

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 09.03.20.
➡️ Marka i model: Citroen C5
➡️ Rok produkcji: 2008
➡️ Silnik: 3.0 211KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG?: 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: w pobliżu kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 275 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu: LPG 1.8 , PB 4.10
➡️ Oszczędność / 1000km: 280zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 16 400km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Citroena! http://www.egp.pl/lpg-do-citroena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Citroena? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Citroen! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Citroen na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Citroena zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Citroena wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Citroena i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Citroena, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Citroen TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Citroen w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Citroena jak: Berlingo, C1, C2, C3, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8,
Evasion, Jumper, Saxo, Xantia, XM, Xsara, Xsara Picasso

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Montaż LPG CITROEN C5 3.0 V6 211KM z 2008R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska Warszawa

  1. Mam 2 takie silniki w citroenach i to co powiedział ten serwisant tylko się zgadza jeśli auto ma automat , min 14L LPG do 16L LPG ale jak już chodzi o citroena z manualną skrzynią tam zużycie gazu jest takie że max 260km na zbiorniku kiedyś udało mi się osiągnąć ,a zazwyczaj 220km na zbiorniku to standard więc ?? dlaczego ?? a dlatego że manual jest zrywniejszy , dłużej jeździ się na biegu 3 , inaczej na autostradzie i naprawdę mając automata i manuala to całkiem inne światy . Instalcja STAG wydaje mi się bardziej odpowiednia . Po prosze serwisanta o porównanie instalacji i dlaczego ta a nie inna instalacja .

  2. Mam taki silnik w Peugeocie 407. Zero problemów w eksploatacji na lpg. Hydrauliczna regulacja luzów zaworowych. Przejechane 80 tys na gazie, nic się nie dzieje. Tylko lać i jeździć. V max 240

Dodaj komentarz

Zadzwoń!