Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Dacia Lodgy 1.6 102KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Dacia Lodgy 1.6 102KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDDacia Lodgy 1.6 102 KM już z LPG! Dacia na gaz to doskonałe rozwiązanie! 250 zł oszczędności na każdym 1000 km to idealny wyniki Dacii na gaz! Instalacja LPG do Dacii Lodgy 1.6 kosztuje jedynie 2900 zł i zwraca się już po przejechaniu 11600 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: DACIA LODGY
Rok produkcji: 2015
Silnik: 1.6 102KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9L/100km
Spalanie LPG: 10L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 220zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11600km

DACIA LODGY z LPG test przeszła znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11600km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel DACII na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9L/100km, a LPG tylko 10L/100km co przyniesie Właścicielowi 250zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 49 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 380km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do DACIA! http://www.egp.pl/lpg-do-dacia.htm

Pytacie Państwo co zamontować do DACII? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki DACIA! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

DACIA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do DACII zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do DACII wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do DACII i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej DACII, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

DACIA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie DACIA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli DACIA jak: Dokker, Duster, Lodgy, Logan, Sandero.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Dacia Lodgy 1.6 102KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!