Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Fiat Freemont 3.6 286KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ P&D

Montaż LPG Fiat Freemont 3.6 286KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ P&DFiat Freemont 3.6 286KM test LPG przeszedł doskonale! Brak utraty mocy przy zachowaniu walorów doskonałego auta rodzinnego! Fiat na gaz to rozwiązanie doskonałe! LPG pozwoli zaoszczędzić blisko 350 zł na każdym 1000 km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: FIAT FREEMONT
Rok produkcji: 2013
Silnik: 3.6 286M
Instalacja: BRC SQ P&D
Spalanie PB: 13L
Spalanie LPG: 15L
Oszczędność / 1000km: 350 zł
Koszt instalacji: 4800 zł
Zwrot instalacji: 13700 km

FIAT FREEMONT z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ P&D kosztuje jedynie 4800 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 13700 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Fiat na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 13L, a LPG tylko 15L co przyniesie Właścicielowi 350 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 44 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 240 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Fiat! https://www.egp.pl/galeria-lpg/montaz-lpg/fiat/

Pytacie Państwo co zamontować do Fiata? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Fiat! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Fiat na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Fiata zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Fiata wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Fiata i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Fiata, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Fiata jak: 300C, 300M, Aspen, Grand Voyager, Neon, Pacifica, PT Cruiser, Sebring, Stratus, Town & Country, Voyager.

Fiat TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Fiat w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Fiat Freemont 3.6 286KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ P&D

Dodaj komentarz

Zadzwoń!