Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Fiat Panda 1.1 54 KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato Smart EXR

Montaż LPG Fiat Panda 1.1 54 KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato Smart EXRFiat Panda 1.1 54 już z LPG! Montaż auto gazu do Fiat Pandy przebiegł znakomicie! Dzięki temu Fiat na auto gaz stanie się jeszcze bardziej oszczędny! Blisko 170 zł na 1000 km to świetny wynik przy i tak już niskim spalaniu PB! Jak widać auto gaz w Energy Gaz Polska po prostu się opłaca!
Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Fiat Panda
Rok produkcji: 2006
Silnik: 1.1 54 KM
Instalacja: Lovato Smart EXR
Spalanie PB: 7 litrów
Spalanie LPG: 8 litrów
Oszczędność / 1000km: 170 zł
Koszt instalacji: 2500 zł
Zwrot instalacji: 14700 km

Fiat Panda z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja Lovato Smart EXR kosztuje jedynie 2500 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 14700 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Fiat na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 7 litrów, a LPG tylko 8 litrów co przyniesie Właścicielowi 170 zł oszczędności na każde przejechane 1000 km! Zbiornik 34 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 330 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Fiat! http://www.egp.pl/lpg-do-fiata.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Fiat? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Fiat! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Fiat na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Fiat zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Fiat wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Fiat i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Fiat, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Fiat TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Fiat w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Fiat jak: 126, 500, 500L, 500X, Albea, Barchetta, Brava, Bravo, Cinquecento, Coupe, Croma, Doblo, Ducato, Fiorino, Freemont, Grande Punto, Idea, Linea, Marea, Multipla, Palio, Panda, Punto, Qubo, Scudo, Sedici, Seicento, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Ulyse, Uno..

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!