Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Fiat Punto 1.2 70KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Fiat Punto 1.2 70KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDFiat Punto 1.2 70 KM już z LPG! Fiat na gaz to idealne rozwiązanie! Fiat Punto z instalacją LPG przyniesie 190zł oszczędności na każdym przejechanym 1000km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: FIAT PUNTO
Rok produkcji: 2011
Silnik: 1.2 70KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 7L/100km
Spalanie LPG: 8L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 190zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 15200km

FIAT PUNTO z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 15200km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel FIAT na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 7L/100km, a LPG tylko 8L/100km co przyniesie Właścicielowi 190zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 49 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 490km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FIATA! http://www.egp.pl/lpg-do-fiata.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FIATA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FIAT! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FIAT na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FIATA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FIATA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FIATA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FIATA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FIAT TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FIAT w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FIATA jak: 126, 500, 500L, 500X, Albea, Barchetta, Brava, Bravo, Cinquecento, Coupe, Croma, Doblo, Ducato, Fiorino, Freemont, Grande Punto, Idea, Linea, Marea, Multipla, Palio, Panda, Punto, Qubo, Scudo, Sedici, Seicento, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Ulyse, Uno .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Montaż LPG Fiat Punto 1.2 70KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!