Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Fiat Seicento 0.9 39KM 2000r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato - Podciśnienie

Montaż LPG Fiat Seicento 0.9 39KM 2000r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato – PodciśnienieKlasyczny już FIAT SEICENTO z silnikiem 0.9 już z LPG!!! W Energy Gaz Polska montujemy instalację do każdego silnika! Fiat Seicento z LPG po prostu się opłaca! Spalanie 7 litrów LPG na 100 km to wynik godny aut hybrydowych! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: FIAT SEICENTO
Rok produkcji: 2000
Silnik: 0.9 39KM
Instalacja: PODCIŚNIENIOWA LOVATO
Spalanie PB: 6L/100km
Spalanie LPG: 7L/100km
Oszczędność / 1000km: 140zł
Koszt instalacji LPG: 1650zł
Zwrot instalacji LPG: 11700km

FIAT SEICENTO z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja PODCIŚNIENIOWA LOVATO kosztuje jedynie 1650zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11700km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel FIAT na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 6L/100km, a LPG tylko 7L/100km co przyniesie Właścicielowi 140zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 34 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 380km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FIAT! http://www.egp.pl/lpg-do-fiata.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FIAT? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FIAT! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FIAT na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FIAT zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FIAT wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FIAT i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FIAT, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FIAT TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FIAT w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FIAT jak: 126, 500, 500L, 500X, Albea, Barchetta, Brava, Bravo, Cinquecento, Coupe, Croma, Doblo, Ducato, Fiorino, Freemont, Grande Punto, Idea, Linea, Marea, Multipla, Palio, Panda, Punto, Qubo, Scudo, Sedici, Seicento, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Ulyse, Uno .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “Montaż LPG Fiat Seicento 0.9 39KM 2000r w Energy Gaz Polska na auto gaz Lovato – Podciśnienie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!