Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: Fiat Tipo 1.4 120KM 2017R. Dobry i TANI - SAMOCHÓD który OSZCZĘDZA LEPIEJ niż LOKATA!

Montaż LPG: Fiat Tipo 1.4 120KM 2017R. Dobry i TANI – SAMOCHÓD który OSZCZĘDZA LEPIEJ niż LOKATA!Czy samochód może być lepszy niż LOKATA? Pewnie, że tak – Fiat Tipo na LPG pokazuje, że bez problemu. Aby oszczędzać wystarczy tylko założyć instalację LPG w profesjonalnym warsztacie!
Fiat Tipo 1.4 120 KM już z LPG! Fiat Tipo na gaz to idealne rozwiązanie! Fiat Tipo z instalacją LPG doskonale sprawdza się jako auto flotowe i na TAXI!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 04-06-2020
➡️ Marka i model: Fiat Tipo
➡️ Rok produkcji: 2017
➡️ Silnik: 1.4 120KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 2900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L
➡️ Przełącznik LPG: obok przycisku otwierania wlewu
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 370 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.7 , PB 4.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 250 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 000km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FIAT! http://www.egp.pl/lpg-do-fiata.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FIAT? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FIAT! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FIAT na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FIAT zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FIAT wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FIAT i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FIAT, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FIAT TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FIAT w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FIAT jak: 126, 500, 500L, 500X, Albea, Barchetta, Brava, Bravo, Cinquecento, Coupe, Croma, Doblo, Ducato, Fiorino, Freemont, Grande Punto, Idea, Linea, Marea, Multipla, Palio, Panda, Punto, Qubo, Scudo, Sedici, Seicento, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Ulyse, Uno .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Montaż LPG: Fiat Tipo 1.4 120KM 2017R. Dobry i TANI – SAMOCHÓD który OSZCZĘDZA LEPIEJ niż LOKATA!

  1. Jeżdżąc w korkach mam spalanie lpg 11 litrow a trasa 9 przy wyprzedzaniu i nie oszczędzaniu bravo ani trochę mam 1.4 tjet 150 + chip 175. Owszem 12 lpg udało mi się uzyskać jadąc +-200 trasą 1300 km na zachodzie. Co do samych silników są nie do zajechania mój ma 2009 rok i 205 tysięcy prócz skrzyni regenerowanej cisza spokój i moc pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!