Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: Ford Focus 1.6 105KM 2015R. Jak FORD przyjął GAZ? Czy OSZCZĘDNOŚCI będą bardzo WYSOKIE?

Montaż LPG: Ford Focus 1.6 105KM 2015R. Jak FORD przyjął GAZ? Czy OSZCZĘDNOŚCI będą bardzo WYSOKIE?Ford Focus 1.6 105KM 2015R już z LPG! Gaz do Forda Focus w Energy Gaz Polska to doskonałe rozwiązanie! Aż 190 zł oszczędności na każdym 1000 km to doskonały wynik, dzięki któremu zamontowana instalacja gazowa zwróci się po przejechaniu 13 600KM. Ford Focus na gaz po prostu się opłaca. Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 23-06-2020
➡️ Marka i model: Ford Focus
➡️ Rok produkcji: 2015
➡️ Silnik: 1.6 105KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: LOVATO SMART
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 2600 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 9L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L
➡️ Przełącznik LPG: obok schowka po lewej stronie
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 44L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 350 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.1
➡️ Oszczędność / 1000km: 190 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 13 600km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do FORDA! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Pytacie Państwo co zamontować do FORDA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki FORD! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

FORD na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do FORDA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do FORDA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do FORDA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego FORDA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

FORD TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie FORD w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli FORD jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG: Ford Focus 1.6 105KM 2015R. Jak FORD przyjął GAZ? Czy OSZCZĘDNOŚCI będą bardzo WYSOKIE?

  1. W tym silniku nie jest wymagana tzw. lubryfikacja? Widziałem starsze filmy gdzie był zamontowany tego typu system. Mam MK3 z tym silnikiem i zastanawiam się nad instalacją LPG.

  2. Witam jaki byłby koszt założenia instalacji do identycznego Forda tylko125km? Myślałem o komponentach staga 200 gofast reduktor ac r01 listwa wtryskowa w01 a wlew przy wlewie benzyny. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam

  3. EGP, zakładałem u was gaz niespełna rok temu. W związku z covid I zmiana planów zrobiłem przez ten rok tylko 5 tyś km. Muszę się umawiać po roku na przegląd czy pojeździć jeszcze I nabić km

Dodaj komentarz

Zadzwoń!