Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Ford Focus z 1.8 2004r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Smart

Montaż LPG Ford Focus z 1.8 2004r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato SmartLPG do Forda Focusa! Patrzcie Państwo, tak robi się samochody, które mają podobać się wszystkim! Przed Wami popularny Focus z instalacją gazową montowaną w Energy Gaz Polska! Po całodniowym, fachowym montażu LPG na paliwo do tego samochodu wydaję się o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Instalacja gazowa Lovato – całkowity koszt – 2300zł do tego modelu! W cenę instalacji wliczona jest 24 miesięczna gwarancja!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Forda jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Forda! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Średnie spalanie benzyny – 10 litrów/100km, a LPG tylko 12 litrów na 100km! 250 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 47 litry zapewni zasięg na LPG: 310km! Focus na gaz – to się opłaca!

Ford Focus na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Forda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Forda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Forda? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Forda, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Ford! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Ford TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Ford w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG Ford Focus z 1.8 2004r w Energy Gaz Polska na gaz Lovato Smart

 1. Title : Tomek i przyjaciele -Opowieść o odwadze.mp4
  Video Size : 640×360
  Path : /Tomek i przyjaciele -Opowieść o odwadze.mp4
  Duration : 1:00:07
  Modified : 30-10-2016 02:24 PM
  Created : 30-10-2016 02:24 PM
  File Size : 197,9 MB
  Title : Tomek i przyjaciele -Opowieść o odwadze.mp4
  Video Size : 640×360
  Path : /Tomek i przyjaciele -Opowieść o odwadze.mp4
  Duration : 1:00:07
  Modified : 30-10-2016 02:24 PM
  Created : 30-10-2016 02:24 PM
  File Size : 197,9 MB

 2. Witam,
  Mam pytanie czy byłaby możliwość w ford focus mk1 z 2004 roku z silnikiem zetec 1.6 montaż instalacji lpg?
  Jakie wyniosło by to koszty?
  I ostatnie pytanie słyszałem ze silniki forda zetec źle znoszą instalacje lpg domyślam się że, macie doświadczenie w tej sprawie występują potem jakieś problem z samochodem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!