Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Ford Mondeo z 2.0 145KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 24.11!

Montaż LPG Ford Mondeo z 2.0 145KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 24.11!100% włoskiego BRC – Najlepsza LPG w swojej klasie, dopracowana w każdym szczególe, odporna na niedoskonały polski gaz! LPG do Forda Mondeo! Od lat zgrany Zespół Energy Gaz Polska tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem w tematyce montażu i serwisu LPG! Skorzystaj z usług Fachowców EGP! Czy to prywatne, czy służbowe czy nawet policyjne Mondeo – do każdego chętnie podejmiemy się montażu instalacji gazowej! Samochody te bardzo dobrze spisują się na LPG i duże przebiegi są im nie straszne! Idealne rozwiązanie dla Flot! Dzięki założonej instalacji gazowej firma zaoszczędzi ogromne ilości pieniędzy! Na ekologicznym i ekonomicznym LPG! Floty – Czas na gaz, a jak LPG to tylko w EGP! 🙂

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Forda jak: B-Max, C-Max, Cougar, Courier, Edge, Escape, Escort, Explorer, F150, F250, F350, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Maverick, Mondeo, Mustang, Probe, Puma, Ranger, Scorpio, Sierra, S-Max, Taurus, Transit!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Forda! http://www.egp.pl/lpg-do-forda.htm

Średnie spalanie benzyny – 11 litrów/100km, a LPG tylko 12 litrów na 100km! 3000 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 47 litry zapewni zasięg na LPG: 310km! Mondeo na gaz – to się opłaca!

Ford Mondeo na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Forda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Forda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Forda? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Forda, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Ford! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Ford TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Ford w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

14 thoughts on “Montaż LPG Ford Mondeo z 2.0 145KM 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 24.11!

  1. Wszędzie o tym silniku mówią, że nie nadaje się do gazu, ze względu na całe szklanki, regulacje luzow zaworowych, na potęgę wypalaja się gniazda zaworowe, możecie się do tego odnieść?

  2. Witam, takie pytanko posiadam takiego samego Forda mk4 tyle że mam do Warszawy jakieś 100km a u mnie w mieście niema BRC i tu jest pytanie jeżeli chciałbym przyjechać do was założyć gaz to jaki czas oczekiwania jest??

  3. Czy jeśli w takim fordzie jest już zamontowana instalacja gazowa innej marki, a chciałbym założyć BRC, to czy jest to możliwe, czy może już do końca muszę jeździć na tej już zamontowanej?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!