Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Honda Civic UFO z 1.8 140KM 2009r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Honda Civic UFO z 1.8 140KM 2009r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD220 zł na każdym 1000 kilometrów! Tyle właściciel czerwonej Hondy Civic VIII zaoszczędzi dzięki instalacji LPG. Dedykowana instalacja LPG do Hondy Civic VIII UFO to jedyne 2900 zł za set cenionego producenta BRC. Zwrot instalacji następuje bardzo szybko bo już po 14 tyś. kilometrów! Montaż LPG Honda Civic VIII pozwoli cieszyć się dynamiką auta, przy jednoczesnym ekonomicznym spalaniu! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hondy jak: Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hondy! http://bit.ly/Galeria_Honda

Instalacja gazowa BRC Sequent 32 – całkowity koszt – 2900zł do tego modelu! W cenę instalacji wliczona jest 24 miesięczna gwarancja!

Honda na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hondy zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hondy wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Hondy? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Hondy, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 504 20 01 01!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Honda! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Honda TEST LPG przeszła fantastycznie! Na gazie Honda w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Honda Civic UFO z 1.8 140KM 2009r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

  1. Mam instalację gazową w takiej hondzie czy da się coś zrobić z wskaźnikiem paliwa ? Jeżdżąc na gazie komputer chyba sobie przelicza dalej benzynę i efekt jest taki że pokazuje mi rezerwę a wiem że jest tam pół zbiornika paliwa. Jest jakiś sposób na to ?

  2. Super to wyszło. Na mojej BRC którą miałem zamontowaną w Almerze 1.8 na pełnym zbiorniku robiłem 350 km. Wydaje mi się, że przy spokojnej jeździe właściciel Hondy też bez problemu tyle osiągnie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!