Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Honda CR-V 2.0 155KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Honda CR-V 2.0 155KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ 32 OBDPraktyczna Honda CR-V 2.0 155 KM już z LPG! Honda CR-V na gaz to doskonałe rozwiązanie! 260 zł oszczędności na każdym 1000 km i koszt instalacji na poziomie 2900 zł to doskonałe zestawienie!
Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Honda CR-V
Rok produkcji: 2013 rok
Silnik: 2.0 155 KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 10 litrów
Spalanie LPG: 11 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 260 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11100 km

Honda CR-V z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11100 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Honda na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10 litrów, a LPG tylko 11 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 260 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 400 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Honda ! http://www.egp.pl/lpg-do-hondy.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Honda ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Honda ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Honda na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Honda zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Honda wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Honda i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Honda , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Honda TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Honda w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Honda jak:
Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, 
Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream 

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG Honda CR-V 2.0 155KM 2013r w Energy Gaz na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!