Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Honda CR-V z 2.0 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC Sequent 24.11

Montaż LPG Honda CR-V z 2.0 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC Sequent 24.11LPG do Hondy CR-V! Japończyk nie do zdarcia! Kolejny z silnikiem 2.0 który opuścił Energy z zamontowanym LPG! Instalacja BRC bez problemu poradzi sobie z wysokoobrotowym silnikiem Hondy, a sama instalacja zapewni dość duże oszczędności bez straty na komforcie i dynamice jazdy! Od dziś Właściciel CR-V na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11 litrów/100km, a LPG tylko 13 litrów na 100km! 280 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 47 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 290 kilometrów! Zwrot za montaż LPG nastąpi już po 10000km! Honda na gaz – to się opłaca!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hondy jak: Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hondy! http://www.egp.pl/lpg-do-hondy.htm

Instalacja gazowa BRC Sequent 24.11 – całkowity koszt – 2800zł do tego modelu! W cenę instalacji wliczona jest 24 miesięczna gwarancja!

Honda na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hondy zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hondy wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Hondy? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Hondy, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Honda! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Honda TEST LPG przeszła fantastycznie! Na gazie Honda w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Honda CR-V z 2.0 2007r w Energy Gaz Polska na gaz BRC Sequent 24.11

Dodaj komentarz

Zadzwoń!