Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Hyundai ix35 1.6 GDI 136KM 2012r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS DLM

Montaż LPG Hyundai ix35 1.6 GDI 136KM 2012r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS DLMPraktyczny Hyundai ix 35 1.6 GDI już z LPG! Dzięki instalacji gazowej Hyundai ix35 oszczędzi na każdym 1000 km aż 250 zł! Dodatkowo Hyundai ix35 z bezpośrednim wtryskiem paliwa pracuje w 100% na LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Hyundai ix35
Rok produkcji: 2012 rok
Silnik: 1.6 GDI 136 KM G4FD
Instalacja LPG: PRINS DLM
Spalanie PB: 9 litrów
Spalanie LPG: 10 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 250 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 11 100 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 44 400 km

Hyundai ix35 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja PRINS DLM kosztuje jedynie 11 100 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 44 400 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Hyundai na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów, a LPG tylko 10 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 250 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hyundai ! http://www.egp.pl/lpg-do-hyundai.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Hyundai ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Hyundai ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Hyundai na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hyundai zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hyundai wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Hyundai i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Hyundai , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Hyundai TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Hyundai w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hyundai jak: Accent, Atos, Coupe, Elantra, Genesis, Getz, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55, 
Lantra, Matrix, Pony, Santa Fe, Sonata, Terracan, Tucson, Veloster

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG Hyundai ix35 1.6 GDI 136KM 2012r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS DLM

Dodaj komentarz

Zadzwoń!