Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Hyundai Tucson 1.6 132KM 2016r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLM!

Montaż LPG Hyundai Tucson 1.6 132KM 2016r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLM!Wyjątkowy! Jedyny w swoim rodzaju! Pracujący w 100% na gazie! Przed Państwem pierwszy w Polsce oraz pierwszy w Energy Gaz Polska Hyundai Tucson z silnikiem 1.6 GDI z 2016r do montażu instalacji gazowej PRINS DLM VI generacji! Hyundai trafił do Energy Gaz Polska gdzie zamontowana została najbardziej innowacyjna i najlepsza na rynku instalacja gazowa do wtrysku bezpośredniego – PRINS DLM! Instalacja ta zasila auto w LPG poprzez fabryczne wtryskiwacze benzynowe i jest najbardziej dopracowaną kompletacją do wymagających jednostek GDI! Dziś po przejechaniu ponad kilkudziesięciu tysięcy km i półtorej roku czasu bezawaryjnej i bezproblemowej eksploatacji Klient zjawił się w Energy Gaz Polska na wykonanie przeglądu gwarancyjnego! Obiektywna i jak najbardziej pozytywny relacja zadowolonego Właściciela auta marki Hyundai z bezpośrednim wtryskiem GDI jest dla Energy Gaz Polska najlepszą oceną i wyznacznikiem wysokiej jakości świadczonych usług montażu i serwisu LPG! Pozdrawiamy serdecznie przesympatycznego Właściciela i życzymy Wam wszystkim drogi Państwo miłego oglądania! 🙂 Instalacja gazowa PRINS DLM wraz z montażem kosztuje 10900zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 49500 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Hyundaia na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów/100km, a LPG tylko 10 litrów co gwarantuje 220 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 74 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 590 kilometrów!

PRINS dla Energy Gaz Polska jest Partnerem strategicznym. Zespół Energy ceni markę PRINS za innowacyjność i najwyższą jakość wykonania komponentów LPG, lecz najbardziej za technologię, której mogą jej pozazdrościć firmy konkurencyjne na rynku LPG. Najnowsze dziecko PRINS to produkt Direct LiquiMax-2.0! Jest to technologia niemalże kosmiczna! PRINS DLM to system LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny TFSI, FSI, TSI, DISI, DIT, GDI zasilający samochód w gaz za pośrednictwem oryginalnego systemu benzynowego samochodu. Nie ma tu wtryskiwaczy gazowych, a gaz wtryskiwany jest do komory silnika za pośrednictwem oryginalnych benzynowych wtryskiwaczy. http://www.egp.pl/cieklywtrysk-prins-direct-liqui-max.htm

Czy to jest jeszcze system LPG, czy raczej stanowi integralną część systemu benzynowego, zapytacie? To system LPG, który jest w 100 % kompatybilny z systemem benzynowym, dlatego samochód po montażu DLM pracuje wyłącznie na gazie. Nie zużywa benzyny!!! https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska/search?query=DLM

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Hyundaia! http://www.egp.pl/lpg-do-hyundai.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Hyundaia? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Hyundai! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Hyundai na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Hyundaia zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Hyundaia wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Hyundaia i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Hyundaia, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Hyundai TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Hyundai w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hyundaia jak: Accent, Atos, Coupe, Elantra, Genesis, Getz, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55, Lantra, Matrix, Pony, Santa Fe, Sonata, Terracan, Tucson, Veloster.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “Montaż LPG Hyundai Tucson 1.6 132KM 2016r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLM!

  1. dlaczego gazu o litr więcej? czyżby na stacjach paliw w Polsce rygorystycznie była przestrzegana norma min. 89 oktanów, ale to i tak daje przelicznik 7% czyli na gazie powinien spalić 9,6L przy benzyny 9L

  2. Zajebiści są wszystko tak profesjonalnie delikatnie a nie jak inne kurwy jebią młotami zero szacunku do auta bo nie ich. Jeszcze parę lat gwarancji mi zostało na mojego Tucsona,ale potem to odwiedzę ich aby zamontować gaz mam taki sam jak w filmiku.

  3. Super sprawa, do niedawna znałem tylko firmę VIALLE, do silników TFSI i tgdi itd…, teraz jest Prince… Za 3 lata jak skończy mi się leasing też chyba zamontuje. Bo nie wiem czy można montować LPG do aut na gwarancj?

  4. Podoba mi się ten samochód bardzo prywatnie i przyglądam się mu bo rozważam jego zakup. Fajnie, że jest już LPG bo nie zwykłam jeździć na benzynie i trwonić kaskę. Tak, że cieszy fakt, tego że ten samochód można bez problemu zagazować i że nasi Specjaliści zrobią to jak zawsze zawodowo!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!