Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: Kia Sportage 1.6 177KM 2019R! SPORT TO ZDROWIE a KIA Sportage na LPG to OSZCZĘDNOŚCI !!!

Montaż LPG: Kia Sportage 1.6 177KM 2019R! SPORT TO ZDROWIE a KIA Sportage na LPG to OSZCZĘDNOŚCI !!!Nówka sztuka! Kia Sportage z silnikiem 1.6 o mocy 177KM 2019r z LPG. Dzięki dedykowanej instalacji gazowej BRC SQ SDI, Kia oszczędza aż 180zł na każdym 1000km przejechanym na LPG. To świetny wynik, który zapewnia zwrot kosztów instalacji po przejechaniu zaledwie 27 000km!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 01-06-2020
➡️ Marka i model: KIA SPORTAGE
➡️ Rok produkcji: 2019
➡️ Silnik: 1.6 177KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ SDI
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 11L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 12L + 1-2L Pb
➡️ Przełącznik LPG: obok kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 73L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 500 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.7 , PB 4.1
➡️ Oszczędność / 1000km: 180 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 27 000km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do KII! www.egp.pl/lpg-do-kia.htm

Pytacie Państwo co zamontować do KII? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki KIA ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

KIA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do KII zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do KIA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do KII i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej KII, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

KIA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie KIA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli KIA jak: Carens, Carnival, Cee’d, Cerato, Clarus, Joice, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro_cee’d, Retona, Rio, Sephia, Shuma, Sorento, Soul, Sportage, Venga.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “Montaż LPG: Kia Sportage 1.6 177KM 2019R! SPORT TO ZDROWIE a KIA Sportage na LPG to OSZCZĘDNOŚCI !!!

  1. Witam, w Kia 1.6 T 177 km koszt instalacji kalkulujecie na +-5 tys, a Tusconie ten sam silnik już instalacja kosztuje 11 tys zł o co chodzi? Chce kupić to auto z tym silnikiem i założyć u was instalacje ale nie rozumiem, która cena jest adekwatna?

  2. Szkodą, że nie ma zdjęcia z bagażnika jak to wygląda i o ile jest on zmniejszony. Sportage ma podwójną podłogę bagażnika, więc nasuwa mi się pytanie czy niższe jej położenie wciąż jest możliwe?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!