Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Kia Sportage 2.0 140 KM 2009r  na auto gaz LPG BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz Polska

Montaż LPG Kia Sportage 2.0 140 KM 2009r na auto gaz LPG BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz PolskaKia Sportage 2.0 140KM z 2009 roku z instalacją gazową BRC SQ 32 OBD oszczędza aż 310 km na każdym przejechanym 1000 km! Ten doskonały wynik sprawia, że koszt instalacji LPG zwraca się już po 9 300 km. Kia Sportage zachowała wszystkie właściwości, dodatkowo stając się oszczędnym i ekologicznym samochodem. Kia na gaz naprawdę się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: KIA Sportage
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 2.0 140KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 11 litrów
Spalanie LPG: 12 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 310 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 9 300 km

KIA Sportage z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 9 300 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel KII na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11 litrów, a LPG tylko 12 litrów co przyniesie Właścicielowi 310 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 370 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do KII! www.egp.pl/lpg-do-kia.htm

Pytacie Państwo co zamontować do KII? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki KIA ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

KIA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do KII zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do KIA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do KII i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej KII, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

KIA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie KIA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli KIA jak: Carens, Carnival, Cee’d, Cerato, Clarus, Joice, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro_cee’d, Retona, Rio, Sephia, Shuma, Sorento, Soul, Sportage, Venga.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Kia Sportage 2.0 140 KM 2009r na auto gaz LPG BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!