Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG KIA SPORTAGE 2.0 163KM 2011R r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC

Montaż LPG KIA SPORTAGE 2.0 163KM 2011R r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRCPopularny koreański SUV – KIA SPORTAGE 2.0 163 KM z 2011 rok na LPG! Dzięki instalacji LPG Kia Sportage będzie autem nie tylko funkcjonalnym ale także bardzo oszczędnym! Blisko 280 zł oszczędności na każdym 1000 km to wynik godny pozazdroszczenia, zwłaszcza jeżeli zestawimy go z ceną instalacji na poziomie 3200 zł! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Kia Sportage
Rok produkcji: 2011 rok
Silnik: 2.0 163 KM
Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
Spalanie PB: 11 litrów
Spalanie LPG: 12 litrów LPG
Oszczędność / 1000km: 280 zł
Koszt instalacji: 3200 zł
Zwrot instalacji: 11 400 km

Kia Sportage z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC Sequent 32 OBD kosztuje jedynie 3200 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11 400 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Kia na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11 litrów, a LPG tylko 12 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 280 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 73 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 480 km !

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Kia! http://www.egp.pl/lpg-do-kia.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Kia? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Kia! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Kia na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Kia zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Kia wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Kia i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Kia, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Kia TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Kia w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Kia jak: Carens, Carnival, Cee’d, Cerato, Clarus, Joice, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro_cee’d, Retona, Rio, Sephia, Shuma, Sorento, Soul, Sportage, Venga .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG KIA SPORTAGE 2.0 163KM 2011R r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC

Dodaj komentarz

Zadzwoń!