Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Lexus IS  2.5 208KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI- 2.0 DI

Montaż LPG Lexus IS 2.5 208KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI- 2.0 DILexus IS 2.5 208 KM z LPG! Lexus na gaz to doskonałe rozwiązanie! Lexus IS z LPG na każdym 1000 km zaoszczędzi aż 280 zł dzięki instalacji Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: LEXUS IS
Rok produkcji: 2006
Silnik: 2.5 208KM 4GR-FSE
Instalacja LPG: PRINS VSI- 2.0 DI
Spalanie PB: 12L/100km
Spalanie LPG: 13L LPG/100km + Pb
Oszczędność dzięki LPG: 280zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 7500zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 26700km

LEXUS IS z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja PRINS VSI 2.0 DI kosztuje jedynie 7500zł i dzięki LPG wystarczy tylko 26700km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel LEXUS na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 12L/100km, a LPG tylko 13L/100km + Pb co przyniesie Właścicielowi 280zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 340km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do LEXUS! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do LEXUS? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki LEXUS! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

LEXUS na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do LEXUS zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do LEXUS wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do LEXUS i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego LEXUS, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

LEXUS TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie LEXUS w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli LEXUS jak: CT, ES, GS, GX, IS, LX, NX, RX, SC.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

13 thoughts on “Montaż LPG Lexus IS 2.5 208KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI- 2.0 DI

  1. Wydaje mi się, że jest tu jakiś błąd. Zakładam cene PB 4,80 czyli cena 100km wynosi 12*4,80=57,60
    Jeżeli gazu wyjdzie 13l to zakładając cene 2,20 wynosi 13*2,20=28,60
    Jeżeli dodamy wspomniane 2-3l PB czyli 9,60 do 14,30 da nam to koszt 38,20 do 42,90 czyli oszczędność na 100km wyniesie między 19,40 a 14,70.
    Proszę o wyjaśnienie czy wystąpił błąd w wyliczeniach, czy dotrysk jest jednak mniejszy, czy ja źle liczę? 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!