Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda z LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska

Montaż LPG Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda z LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz PolskaMontaż LPG Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska! Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda doskonale nadaje się do montażu LPG! Hybryda na gaz to rozwiązanie idealne! Bo dzięki profesjonalnemu montażowi LPG Właściciel Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda będzie jeździł o połowę taniej! A w przypadku Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda montaż LPG to doskonały wybór! A w dodatku montaż instalacji gazowej to prawdziwa inwestycja!

Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda dzięki LPG jeździ naprawdę tanio! Właściciel na LPG po profesjonalnym montażu instancji gazowej zyskuje na każdym pokonanym km! Lexus NX300H 2.5 155km 2014r HYBRYDA na gaz LPG sprawdzi się doskonale zarówno podczas jazdy na LPG w mieście jak też w trasie! Hybryda z LPG w trasie może palić więcej niż w mieście, ale to nie problem, bo dzięki montażowi LPG będzie i tak jeździć o połowę taniej!

Warunkiem bezproblemowej eksploatacji auta na LPG jest profesjonalny montaż LPG! Tylko wtedy auto po montażu LPG będzie jeździć bez jakichkolwiek problemów! Ważny jest wybór renomowanego i doświadczonego warsztatu LPG! Takim bez wątpienia jest Energy Gaz Polska!

Energy Gaz Polska jest pionierem w montażu instalacji gazowych do nowoczesnych i wymagających aut. Często jako pierwsi montujemy LPG do wymagających i nietypowych modeli aut. Jako jedni z pierwszych montowaliśmy LPG do aut Hybrydowych w tym do Lexusa oraz Toyoty.

W naszym renomowanym warsztacie LPG znajdziesz zespół prawdziwych profesjonalistów i ekspertów od montażu auto-gazu! Nasz warsztat LPG mieści się w Warszawie przy Ostrobramskiej 38A!

Dlatego jeżeli szukasz sprawdzonego i profesjonalnego miejsca do montażu instalacji LPG do Lexus NX300H 2.5 155 KM 2014r HYBRYDA zapraszamy do Energy Gaz Polska gdzie zespół renomowanych ekspertów i profesjonalistów LPG którzy dobiorą dedykowany set LPG, wykonają profesjonalny montaż oraz przeprowadzą strojenie instalacji gazowej w ruchu miejskim w pełnym zakresie obrotów!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 20-11-2020
➡️ Marka i model: Lexus NX300H
➡️ Rok produkcji: 2014R
➡️ Silnik: 2.5 155KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 9L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 10L
➡️ Przełącznik LPG: w wolnej zaślepce
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 450 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,1 zł, PB 4,7 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 200 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 500 km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria/montaz-lpg/

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Lexus jak: CT, ES, GS, GX, IS, LX, NX, RX, SC

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpolska
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa…

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Lexus NX300H 2.5 155km 2014r hybryda z LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!