Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG LEXUS RX450H 3.5 V6 249KM 2010R  na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska

Montaż LPG LEXUS RX450H 3.5 V6 249KM 2010R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz PolskaMontaż LPG LEXUS RX450H 3.5 V6 249KM 2010R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska. Lexus RX450h w trasie na gaz! Lexus na gaz to doskonały samochód, który idealnie sprawdza się jeżdżąc na LPG!

➡️ PARAMETR PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 09.03.20.
➡️ Marka i model: Lexus RX 450h
➡️ Rok produkcji: 2010
➡️ Silnik: 3.5 249KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4900 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 15L
➡️ Przełącznik LPG: w jednym ze schowków
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 290 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.20
➡️ Oszczędność / 1000km: 290 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 16500km
Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Lexus ! http://www.egp.pl/lpg-do-lexusa

Pytacie Państwo co zamontować do Lexus ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Lexus ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

Lexus na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Lexus zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Lexus wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Lexus i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Lexus , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Lexus TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Lexus w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Lexus jak: CT, ES, GS, GX, IS, LX, NX, RX, SC

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG LEXUS RX450H 3.5 V6 249KM 2010R na gaz BRC SQ P&D w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!