Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Mazda 6 z 2.0 165KM SKYACTIV-G 2014r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLM

Montaż LPG Mazda 6 z 2.0 165KM SKYACTIV-G 2014r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLMPomimo opadów śniegu Klient przyjechał do EGP z Sanoka (woj. podkarpackie)! Pod maskę Mazdy 6 2.0 165KM SKYACTIV-G trafił set LPG PRINS DLM VI generacji! Mazda po montażu instalacji gazowej pracuje profesjonalnie i w 100% na LPG wykorzystując fabryczny układ benzynowy! Instalacja gazowa PRINS DLM wraz z montażem kosztuje 11500zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 57500 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Mazdy na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów/100km, a LPG tylko 10 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 200 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 kilometrów!

PRINS dla Energy Gaz Polska jest Partnerem strategicznym. Zespół Energy ceni markę PRINS za innowacyjność i najwyższą jakość wykonania komponentów LPG, lecz najbardziej za technologię, której mogą jej pozazdrościć firmy konkurencyjne na rynku LPG. Najnowsze dziecko PRINS to produkt Direct LiquiMax-2.0! Jest to technologia niemalże kosmiczna! PRINS DLM to system LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny TFSI, FSI, TSI, DISI, DIT, GDI zasilający samochód w gaz za pośrednictwem oryginalnego systemu benzynowego samochodu. Nie ma tu wtryskiwaczy gazowych, a gaz wtryskiwany jest do komory silnika za pośrednictwem oryginalnych benzynowych wtryskiwaczy. http://www.egp.pl/cieklywtrysk-prins-direct-liqui-max.htm

Czy to jest jeszcze system LPG, czy raczej stanowi integralną część systemu benzynowego, zapytacie? To system LPG, który jest w 100 % kompatybilny z systemem benzynowym, dlatego samochód po montażu DLM pracuje wyłącznie na gazie. Nie zużywa benzyny!!! https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska/search?query=DLM

PRINS to instytucja sama w sobie i technologia, która przebiła innych producentów o lata świetlne. Energy Gaz Polska uwielbia nowe technologię i jest dla największych i markowych producentów LPG najlepszym Partnerem w promocji, montażu i serwisie LPG stanowiąc wzorowy suport techniczny i merytoryczne wsparcie.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mazdy! http://www.egp.pl/lpg-do-mazdy.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Mazdy? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mazda! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Mazda na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mazdy zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mazdy wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Mazdy i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Mazdy, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Mazda TEST LPG przeszła fantastycznie! Na gazie Mazda w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP.
Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG do bezpośredniego wtrysku jest na najwyższym poziomie! Bezpośredni wtrysk na LPG to gwarancja ogromnych oszczędności!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mazdy jak: 2, 3, 5, 6, 323, 323F, 626, CX-5, CX-7, CX-9, MPV, MX-3, MX-5, MX-6, Premacy, RX-7, RX-8, Tribute, Xedos.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Mazda 6 z 2.0 165KM SKYACTIV-G 2014r w Energy Gaz Polska na gaz PRINS DLM

Dodaj komentarz

Zadzwoń!