Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Mercedes S600 z 6.0 V12 408KM 1994r w Energy Gaz Polska na gaz KME Nevo

Montaż LPG Mercedes S600 z 6.0 V12 408KM 1994r w Energy Gaz Polska na gaz KME NevoJedyny w swoim rodzaju, wzór luksusu, Mercedes S600 z ogromnym, 6 litrowym silnikiem V12 o potężnej mocy 408KM po montażu autogazu w Energy Gaz Polska! Prawdziwie wymagające auto, już na LPG! Aż miło zawiesić oko! Mercedes S600 6.0 V12 408KM 1994r, pod maską instalacja gazowa KME Nevo! Spalanie benzyny – 22 litrów, Spalanie LPG – 25 litrów! Koszt przejechania 1000km na benzynie – 1030 zł, koszt przejechania 1000km na LPG – 420 zł!!! Oszczędność na każde 1000km to aż 610 zł!!! LPG to czysty zysk! 68 litrowy zbiornik montowany w miejscu koła zapasowego zapewni zasięg na LPG około 220km! Zwrot za montaż LPG w tym samochodzie nastąpi już po 11500km! Lubimy to 🙂

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mercedesa jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mercedesa! http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa.htm

Mercedes na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mercedesa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mercedesa wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodu! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Mercedesa? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Mercedesa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mercedesa! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Mercedes TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Mercedes w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska! Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “Montaż LPG Mercedes S600 z 6.0 V12 408KM 1994r w Energy Gaz Polska na gaz KME Nevo

Dodaj komentarz

Zadzwoń!