Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Mercedes W203 Kompresor 1.8 163KM 2003R na gaz BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz Polska

Montaż LPG Mercedes W203 Kompresor 1.8 163KM 2003R na gaz BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz PolskaMontaż LPG Mercedes W203 Kompresor 1.8 163KM 2003R na gaz BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz Polska ➡️ Zamontuj instalację LPG w Energy Gaz Polska: https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/ Mercedes W203 z doładowaniem na montażu w Energy Gaz Polska – czy taki silnik dobrze przyjmie gaz? Jaka będzie oszczędność? To i wiele więcej w materiale prosto z ulicy Ostrobramskiej w Warszawie gdzie mieści się Energy Gaz Polska!

➡️ Chcesz sprawdzić jak zagazowaliśmy takie auto jak Twoje? Zapraszamy na nasz kanał:
https://www.youtube.com/user/EnergyGazPolska

Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Mercedes W203
Rok produkcji: 2003 rok
Silnik: 1.8 163KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 12 litrów
Spalanie LPG: 13 litrów LPG
Oszczędność / 1000 km: 340 zł*
Koszt instalacji: 3400 zł
Zwrot instalacji: 10 000 km

➡️Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mercedesa! http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa

Pytacie Państwo co zamontować do Mercedesa? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mercedes!
http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

Mercedes na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mercedesa zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mercedes wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Mercedesa i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Mercedesa, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mercedesa jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania. Montaż wykonany: 02-03-2020

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “Montaż LPG Mercedes W203 Kompresor 1.8 163KM 2003R na gaz BRC SQ 32 OBD w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!