Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Mini Cooper z 1.6 116KM 2002r  w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Mini Cooper z 1.6 116KM 2002r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBDMini Cooper z fachowo zamontowanym LPG w Energy Gaz Polska! Koszt przejechania 1000 kilometrów tym autem na gazie to jedynie 220zł!!! Instalacja gazowa BRC SQ 32 OBD wraz z montażem kosztuje 2900zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 14500 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Mini na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów/100km, a LPG tylko 10 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 200 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 34 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 270 kilometrów!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mini! http://www.egp.pl/lpg-do-mini.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Mini? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mini! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Mini na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mini zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mini wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Mini i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Mini, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Mini TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Mini w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mini jak: 1000, 1300, Clubman, Cooper, Cooper S, Countryman, One.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG Mini Cooper z 1.6 116KM 2002r w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

  1. Pan mówi że kosz przejechania to 420 zł, a napisane jest że 220zł, rozumiem że była mowa o oszczędzeniu. Nie potrzebnie takie "BAIT". Tracicie zaufanie klineta w ten sposób.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!