Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Mitshubishi Outlander 2.4 170 KM 2015 rok w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32!

Montaż LPG Mitshubishi Outlander 2.4 170 KM 2015 rok w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32!Mitsubishi Outlander 2.4 z LPG czyli miejski SUV z terenowym zacięciem. Nowoczesna sylwetka i pełna funkcjonalność a do tego autogaz to idealne połączenie! Mitsubishi na gaz w Energy Gaz Polska to czysty zysk! Aż 280 zł oszczędności na każdym 1000 km i zaskakująco niska cena instalacji bo jedyne 3200 zł to doskonały powód aby założyć gaz do Mitsubishi Outlander!

Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Mitsubishi Outlander
Rok produkcji: 2015 rok
Silnik: 2.4 170 KM
Instalacja: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 11 litrów
Spalanie LPG: 12 litrów
Oszczędność / 1000km: 280zł
Koszt instalacji: 3200 zł
Zwrot instalacji: 11 400 km

Mitsubishi Outlander z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 kosztuje jedynie 3200 i dzięki LPG wystarczy tylko 11 400 aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Mitsubishi na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11, a LPG tylko 12 litrów LPGg co przyniesie Właścicielowi 280 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 47 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 320 km !

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Mitsubishi! http://www.egp.pl/lpg-do-mitsubishi.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Mitsubishi? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Mitsubishi! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Mitsubishi na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Mitsubishi zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mitsubishi wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Mitsubishi i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Mitsubishi, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Mitsubishi TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Mitsubishi w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Mitsubishi jak: Lancer, Outlander, Pajero, Carisma, Spacestar, Eclipse, ASX, Grandis, Galant

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Mitshubishi Outlander 2.4 170 KM 2015 rok w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!