Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Nissan X-trail 1.6T 163KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI-2.0 DI

Montaż LPG Nissan X-trail 1.6T 163KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI-2.0 DIPraktyczny miejski SUV Nissan X- Trail 1.6T 163 KM z 2015 roku już z LPG! Dzięki instalacji LPG Nissan na gaz zaoszczędzi blisko 180 zł na każdym 1000 km! To doskonały wynik! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: NISSAN X-TRAIL
Rok produkcji: 2015
Silnik: 1.6T 163KM
Instalacja LPG: PRINS VSI-2.0 DI
Spalanie PB: 8L/100km
Spalanie LPG: 9L+Pb/100km
Oszczędność dzięki LPG: 180zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 6300zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 35000km

NISSAN X-TRAIL z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja PRINS VSI-2.0 DI kosztuje jedynie 6300zł i dzięki LPG wystarczy tylko 35000km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel NISSAN na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8L/100km, a LPG tylko 9L+Pb/100km co przyniesie Właścicielowi 180zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 73 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 640km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do NISSAN! http://www.egp.pl/lpg-do-nissana.htm

Pytacie Państwo co zamontować do NISSAN? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki NISSAN! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

NISSAN na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do NISSAN zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do NISSAN wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do NISSAN i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego NISSAN, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

NISSAN TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie NISSAN w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli NISSAN jak: 100 NX, 200 SX, 350 Z, 370 Z, Almera, Altima, Armada, Cube, Frontier, GT-R, Juke, Maxima, Micra, Murano, Navara, Note, NV200, Pathfinder, Patrol, Pixo, Primastar, Primera, Pulsar, Qashqai, Quest, Rogue, Sentra, Serena, Sunny, Terrano, Tiida, Titan, X-Trail.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG Nissan X-trail 1.6T 163KM 2015r w Energy Gaz Polska na auto gaz PRINS VSI-2.0 DI

  1. 2.5 z wtryskiem bezpisrednim jestes wstsnie obsluzyc . ??
    Nissan rouge z roku 2016 do 2018 wresja po liftingu
    Silnik 2.5 chyba ten kod silnika Nissan QR25DE Engine ale tam po lifcie jest chyba jest direct injection.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!