Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Opel Astra z 1.4 Turbo 140KM 2010r w Energy Gaz Polska na gaz BRC

Montaż LPG Opel Astra z 1.4 Turbo 140KM 2010r w Energy Gaz Polska na gaz BRCMariusz przedstawi set LPG BRC z zapasem mocy do samochodów z TURBO! Astra 1.4T do oszczędnych nie należy! Po założeniu LPG zyska na każdym tysiącu km: 300zł!!! Montażyści Energy Gaz Polska z chęcią spełniają życzenia Klientów w zakresie montażu LPG! Zaufaj wiedzy, renomie, doświadczeniu Zespołu EGP w zakresie montażu i serwisu LPG!

Turbodoładowane auta z LPG to codzienny widok w Energy Gaz Polska! Nowoczesna Astra z Turbo ze sportową linią dziś w obiektywie Energy! Miłego oglądania! 🙂 Nasz montażysta po ustaleniach z Klientem zamontował estetycznie wlew LPG pod klapką paliwa. Ku radości Klienta w bagażniku znalazł się maksymalnie duży zbiornik o pojemności aż 42 litry w miejscu koła zapasowego, który wystarczy na pokonanie prawie 280 kilometrów znacznie zwiększając zasięg auta!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Opla jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Opla! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Opel po zamontowaniu LPG w Energy Gaz Polska spala średnio ok. 12 litrów/100 km co daje na dziś przy obecnych cenach paliw oszczędność rzędu 300 zł/1000 km. Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż 9000 zł w ciągu jednego roku i to nie na lokacie bankowej – co jest niemożliwe, a korzystając z samochodu na gaz i przejeżdżając jedyne 30 tys. km/rok!

Opel na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Instalacje gazowe zakładane w Energy Gaz Polska charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG, co przekłada się bezpośrednio na atrakcyjne oszczędności!

Gaz do Opla zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Opla wybierajcie LPG dedykowane przez Energy Gaz Polska instalacje!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Opel! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Opla? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Opla, skontaktuj się z naszym Specjalistą – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny auto gazu pod numerem 22 810 00 90

Słowa Naszych Klientów ‘”Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie , przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi autoryzowany, firmowy Warsztat BRC w zakresie: montaż i serwis LPG! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Opel TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Opel w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG Opel Astra z 1.4 Turbo 140KM 2010r w Energy Gaz Polska na gaz BRC

  1. Witam

    Dokładnie taka Astrę chciałem zagazować i mam pytanie dotyczące samej butli która wystaje o za obrys wnęki na koło zapasowe. Jak to zgrubienie jest niwelowane żeby podłoga była płaska bo nie widać na filmiku. Druga kwestia czy jest możliwe aby wskaźnik zasilania gazem był fabrycznym oplowskim wskaźnikiem na desce ( tak jak w przypadku fabrycznej instalacji ) . W fabrycznej instalacji poziom gazu po przełączniu na zasilanie gazem pokazywany jest na fabrycznym wskaźniku poziomu paliwa Czy taka opcja również jest możliwa przy instalacji z państwa firmie ??

Dodaj komentarz

Zadzwoń!