Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Opel Corsa 1.4 75KM 2017r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG Opel Corsa 1.4 75KM 2017r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDKlasyczny miejski kompakt Opel Corsa 1.4 75 KM już na gaz! Opel Corsa z instalacją LPG oszczędzi aż 200 zł na każdym 1000 km i to praktycznie od samego początku jego użytkowania! Instalacja do tego modelu kosztuje jedynie 2900 zł (+150zł za ewentualny montaż wlewu LPG pod klapką wlewku paliwa) więc LPG po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i Corsa: Opel Corsa
Rok produkcji: 2017 rok
Silnik: 1.4 75 KM
Instalacja LPG: BRC Sequent 32
Spalanie PB: 8 litrów
Spalanie LPG: 9 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 200 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł (+150zł za ewentualny montaż wlewu LPG pod klapką wlewku paliwa)
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 14 500 km

Opel Corsa z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC Sequent 32 kosztuje jedynie 2900 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 14 500 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Opel na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8 litrów, a LPG tylko 9 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 200 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 42 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 380 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Opel ! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Opel ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Opel ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Opel na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Opel zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Opel wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Opel i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Opel , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Opel TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Opel w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich Corsai Opel jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG Opel Corsa 1.4 75KM 2017r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!