Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Saab 9-3 z 1.8 Turbo 220KM w Energy Gaz Polska na gaz LPG KME Nevo

Montaż LPG Saab 9-3 z 1.8 Turbo 220KM w Energy Gaz Polska na gaz LPG KME NevoWyjątkowa wiedza i umiejętności montażystów Energy Gaz Polska gwarantują prawidłową pracę Saaba z chipem po montażu LPG na obu paliwach! Energy – Ekspert w montażu LPG zajmie się fachowo Twoim Saabem! Zadzwoń! Zadaj pytanie! Umów się na montaż LPG już dziś! 22 810 00 90! Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Saaba. Energy Gaz Polska dedykuje do silników Saaba instalacje gazowe IV, V generacji. Na życzenie Klienta zamontowaliśmy estetycznie wlew LPG pod klapką paliwa. Założyliśmy ku radości Klienta maksymalnie duży zbiornik o pojemności około 53 litrów w miejscu koła zapasowego, który wystarczy na pokonanie prawie 330 kilometrów.

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Saaba jak: 9-3, 9-5, 9000!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Saaba! http://www.egp.pl/lpg-do-saaba.htm

Saab po zamontowaniu auto-gazu spala średnio ok. 13 litrów/100 km co daje na dziś przy obecnych cenach paliw oszczędność rzędu 280 zł/1000 km. Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż 8400 zł w ciągu jednego roku i to nie na lokacie bankowej – co jest niemożliwe, a korzystając z samochodu na gaz i przejeżdżając jedyne 30 tys. km/rok!

Saab na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Saaba zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Saaba wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodu! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Saaba? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Saaba, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Saab! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Instalacja gazowa to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących chronić środowisko, tankować tańsze paliwo i generować oszczędności! Instalacja LPG renomowanych Producentów założona w – Energy Gaz Polska to gwarancja spokojnego i bezproblemowego korzystania z samochodu po montażu autogazu! Oferujemy LPG do Saaba! Gaz do Saaba to pewne rozwiązane! Saab na gaz gwarantuje ogromne oszczędności. Załóż LPG i zacznij oszczędzać! Saab na LPG – gorąco polecamy! Instalacje gazowe montowane w Energy Gaz Polska to 100% pewności i gwarancja najwyższej jakości! Autogaz to paliwo ekologiczne! Instalacja gazowa montowana w Energy – najlepszy wybór! Oferujemy instalacje lpg wszystkich markowych producentów! BRC, Lovato, Landi Renzo, Prins, Vialle, Tartarini, Stag, KME, LPG Tech, również w ofercie: lpg do flot, montaż lpg do flot oraz najnowsze technologie instalacji gazowych: wtrysk ciekły LPG, montaż gazu V generacji, wtrysk ciekły gazu przez wtryskiwacze benzynowe, VI generacja LPG. Energy Gaz Polska – Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Saab TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Saab w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG Saab 9-3 z 1.8 Turbo 220KM w Energy Gaz Polska na gaz LPG KME Nevo

  1. Sabiarze wygrzebujcie ten komputer ECU – silnika który jest tam głęboko przytwierdzony do bloku, grzeje się , przegrzewa, psuje. Można go wydłubać i przymocować do miejsca gdzie przykręca się osłonę silnika, tak że jest zupełnie na górze, dużo mniej ciepła. Osłonę oczywiście do śmieci. Pamiętajcie tylko o połączeniu kablem masowym pomiędzy ECU, a silnikiem, np przykręcić kabel jedną ze śrub pierwotnego montażu ECU. Czy to pomoże ? Przynajmniej jest nadzieja.
    A jak już temat LPG, to też dzielę się doświadczeniem, podłączanie źródła sygnału obrotów do cewki zapłonowej oczywiście kończy się checkiem i wypadaniem zapłonów , co tam , nie tylko wypadaniem ale falowaniem obrotów po odpaleniu. Delikatniusie te cewki. Pan LPG Man spokojnie może podłączyć się pod sygnał wtrysku benzyny, oczywiście nie w każdej LPG , natomiast przy Stag to działa. Jeździ , żółtej kontrolki niet.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!