Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Subaru Legacy 2.0 143KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

Montaż LPG Subaru Legacy 2.0 143KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVOSubaru Legacy 2.0 na gaz 143 KM już z LPG! 143 KM mocy na gaz! Subaru Legacy do oszczędnych nie należy ale dzięki LPG na każdym 1000 oszczędzi aż 380 zł! Subaru Legacy na gaz to po prostu doskonałe rozwiązanie! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: SUBARU LEGACY
Rok produkcji: 2011 rok
Silnik: 2.0 143KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 14 litrów
Spalanie LPG: 16 litrów
Oszczędność dzięki LPG: 380 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2800 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 7300 km

SUBARU LEGACY z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 2800 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 7600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel SUBARU na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14 litrów, a LPG tylko 16 litrów co przyniesie Właścicielowi 380 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 280 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do SUBARU! http://www.egp.pl/lpg-do-subaru.htm

Pytacie Państwo co zamontować do SUBARU? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki SUBARU! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

SUBARU na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do SUBARU zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do SUBARU wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do SUBARU i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego SUBARU, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

SUBARU TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie SUBARU w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SUBARU jak: Impreza, Forester, Justy, Legacy, Outback, Tribeca, XV.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

5 thoughts on “Montaż LPG Subaru Legacy 2.0 143KM 2011r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

  1. Ja do swojego Subaru (ten sam model) również założyłem instalację LPG (niestety nie EGP ). Butlę mam również w miejscu koła zapasowego, tyle że o pojemności 82 litrów- pojemność rzeczywista to 65,6 litrów 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!