Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
MONTAŻ LPG Toyota Corolla 1.8 122KM 2019R HYBRYDA w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

MONTAŻ LPG Toyota Corolla 1.8 122KM 2019R HYBRYDA w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBDMontaż LPG: Toyota Corolla 1.8 136 KM 2019 rok HYBRYDA w Energy Gaz Polska. Instalacja gazowa BRC. Sprawdź opinię o Toyocie Corolli Hybryda z LPG! Jak działa hybrydowa Toyota Corolla z LPG? hybrydowa Toyota Corolla na gaz działa DOSKONALE! Zobaczcie sami montaż LPG do hybrydowej Toyoty Corolli w Energy Gaz Polska! Jaką instalację LPG wybrać do hybrydowej Toyoty Corolli? Odpowiadamy w naszym filmie o montażu LPG do hybrydowej Toyoty Corolli!

Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:
➡️ Parametry profesjonalnego montażu w Energy Gaz Polska:
➡️ Montaż dnia: 22.04.20, Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa
➡️ Marka i model: Toyota Corolla
➡️ Rok produkcji: 2019
➡️ Silnik: 1.8 122KM HYBRYDA
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG: 3100 zł (promocja wielkanocna 2900 zł!!!)
➡️ Spalanie PB/100 km: 5L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 6L
➡️ Przełącznik LPG: w tapicerce obok kierownicy.
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55 litrów
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG: 730 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG: 1.69 PB: 4.00
➡️ Oszczędność / 1000km: 100zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 29 000km

Hybrydowa Toyota Corolla z LPG test przeszła znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 3100zł (w promocji wielkanocnej 2900 zł!!!) i dzięki LPG wystarczy tylko 29000km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel TOYOTY na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 5, a LPG tylko 12 co przyniesie Właścicielowi 240zł oszczędności na każde przejechane 1000km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do TOYOTY! http://www.egp.pl/lpg-do-toyoty

Pytacie Państwo co zamontować do TOYOTY? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki TOYOTA! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

TOYOTA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do TOYOTY zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do TOYOTY wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do TOYOTY i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego TOYOTY, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

TOYOTA TEST LPG przeszła fantastycznie! Na gazie TOYOTA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli TOYOTY jak: Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

10 thoughts on “MONTAŻ LPG Toyota Corolla 1.8 122KM 2019R HYBRYDA w Energy Gaz Polska na gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!