Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
MONTAŻ LPG Toyota RAV4 2.0 152KM 2007r na auto gaz LPG w Energy Gaz Polska

MONTAŻ LPG Toyota RAV4 2.0 152KM 2007r na auto gaz LPG w Energy Gaz PolskaToyota RAV4 już po montażu LPG w Energy Gaz Polska! Koszt montażu LPG to jedyne 2900 zł! To doskonała cena instalacji LPG do Toyoty RAV4 na gaz!!! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Toyota RAV4
Rok produkcji: 2007 rok
Silnik: 2.0 152 KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9 litrów
Spalanie LPG: 10 litrów LPG
Oszczędność dzięki LPG: 250 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 10 300 km

Toyota RAV4 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 3200 zł i dzięki LPG wystarczy tylko 10 300 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Toyota na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 9 litrów , a LPG tylko 10 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 250 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 440 km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Toyota ! http://www.egp.pl/lpg-do-toyoty.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Toyota ? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Toyota ! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Toyota na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Toyota zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Toyota wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Toyota i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Toyota , skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Toyota TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Toyota w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Toyota jak: Auris, Avensis, Aygo, Camry, Carina, Celica, Corolla, 
Land Cruiser, Matrix, Paseo, Picnic, Previa, Prius, RAV4, 
Sequoia, Sienna, Starlet, Supra, Tacoma, Tundra, Verso, Yaris

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “MONTAŻ LPG Toyota RAV4 2.0 152KM 2007r na auto gaz LPG w Energy Gaz Polska

  1. Zbiornik jest cylidryczny a nie toroidalny. Taka mała uwaga. Bardzo lubię Wasze filmy, udowadniacie że nie warto się bać gazu a można zyskać pokaźne oszczędności i być bardziej przyjaznym dla środowiska! Tak dalej!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!