Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG VOLKSWAGEN GOLF 1.4 TSI 122KM w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ SDI 2.0

Montaż LPG VOLKSWAGEN GOLF 1.4 TSI 122KM w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ SDI 2.0Dziś prezentujemy wyjątkowego Volkswagena Golfa 1.4 TSI 122 KM z LPG! Silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa wymaga dedykowanej instalacji LPG ale doświadczony zespół Energy Gaz Polska sprostał temu wyzwaniu bez problemu! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VOLKSWAGEN GOLF
Rok produkcji: 2009 rok
Silnik: 1.4 TSI 122KM BEZPOŚREDNI WTRYSK
Instalacja LPG: BRC SQ SDI 2.0
Spalanie PB: 8 litrów
Spalanie LPG: 9 litrów LPG+Pb
Oszczędność dzięki LPG: 170 zł/1000 km
Cena instalacji gazowej LPG: 4600 zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 27 000 km

VW GOLF z bezpośrednim wtryskiem LPG w Energy Gaz Polska otrzymał profesjonalnie zamontowaną instalację LPG! Instalacja gazowa BRC SDI 2.0 wraz z montażem kosztuje 4600zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 27000 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VW na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 8 litrów/100km, a LPG tylko 9 litrów + dotrysk PB w celu chłodzenia wtryskiwaczy benzynowych, co przyniesie Właścicielowi 170 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 500 kilometrów!

Przy wyborze instalacji LPG do bezpośredniego wtrysku najważniejszy jest kod silnika! To on definiuje czy jesteśmy w stanie dobrać dedykowaną LPG precyzyjnie do danego modelu samochodu! System BRC SDI jest najnowocześniejszym systemem LPG dla silników FSI, TFSI, DISI, GDI, DIT opracowany specjalnie do modelu Twojego samochodu! Energy Gaz Polska od lat szkoli, doskonali się w montażu LPG do bezpośredniego wtrysku stanowiąc pewne i sprawdzone miejscem montażu gazu do TFSI, TSI, FSI, DISI, DIT. Zaufaj doświadczeniu Ekspertów LPG, tu jakość montażu broni się sympatią Klientów! http://www.egp.pl/lpg-do-bezposredniego-wtrysku.htm

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Volkswagena http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Volkswagena? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Volkswagen! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Volkswagen na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Volkswagena zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Volkswagena wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Volkswagena i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Volkswagena, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 13 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Volkswagen TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Volkswagen w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG do bezpośredniego wtrysku jest na najwyższym poziomie! Bezpośredni wtrysk na LPG to gwarancja ogromnych oszczędności!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Volkswagena jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG VOLKSWAGEN GOLF 1.4 TSI 122KM w Energy Gaz Polska serwis auto gazu BRC SQ SDI 2.0

  1. Mam golfa z tym silnikiem 1,4 tsi 122 KM ale w golfie mk7 i jest on już na pasku rozrządu, kod silnika to CXSA, czy jest rownież szansa na montarz instalacji w takim aucie i jakikolwiek sens montarzu jeśli rocznie jeźdzę tym autem 10 000 km, zapewne po montarzu LPG zaczne wię cej jeździć ale myślę że na pewno nie dwa razy tyle. Proszę o odpowiedź. Dziekuję. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!