Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG Volvo XC60 3.0 304KM 2014r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

Montaż LPG Volvo XC60 3.0 304KM 2014r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVOVolvo XC60 3.0 304 KM już z LPG! Volvo XC60 na gaz to doskonałe rozwiązanie! Dzięki instalacji LPG Volvo XC60 na gaz oszczędza aż 370 zł na każdym 1000 km! LPG do Volvo XC60 po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: VOLVO XC60
Rok produkcji: 2014
Silnik: 3.0 304KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 14L/100km
Spalanie LPG: 16L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 370zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4200zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11300km

VOLVO XC60 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 4200zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11300km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel VOLVO na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 14L/100km, a LPG tylko 16L/100km co przyniesie Właścicielowi 370zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 49 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 250km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VOLVO! http://www.egp.pl/lpg-do-volvo.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VOLVO? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VOLVO! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VOLVO na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VOLVO zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VOLVO wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VOLVO i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VOLVO, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VOLVO TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VOLVO w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VOLVO jak: C30, C70, S40, S60, S70, S80, V40, V50, V60, V70, XC 60, XC 70, XC 90 .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “Montaż LPG Volvo XC60 3.0 304KM 2014r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

  1. Czy jest możliwość założenia instalacji gazowej do któregoś z silników nowego Opla Insigni B? A moze rozwiazaniem bylaby VI generacja instalacji z wtryskiem lpg w fazie ciekłej?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!