Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG: Volvo XC70 AWD 2.5T 210KM 2007R. Duży SZWEDZKI SUV który OSZCZĘDZA DUŻE PIENIĄDZE!

Montaż LPG: Volvo XC70 AWD 2.5T 210KM 2007R. Duży SZWEDZKI SUV który OSZCZĘDZA DUŻE PIENIĄDZE!Volvo XC70 2.5 Turbo 210 KM już z LPG! Volvo XC70 na gaz to doskonałe rozwiązanie! Dzięki instalacji LPG Volvo XC70 na gaz oszczędza aż 300 zł na każdym 1000 km! LPG do Volvo XC70 po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 30-06-2020
➡️ Marka i model: Volvo XC70 AWD
➡️ Rok produkcji: 2007
➡️ Silnik: 2.5T 210KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 4700 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 14L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 16L
➡️ Przełącznik LPG: po prawej stronie kierownicy
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 55L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 275 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 1.8 , PB 4.1
➡️ Oszczędność / 1000km: 300 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15 500km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do VOLVO! http://www.egp.pl/lpg-do-volvo.htm

Pytacie Państwo co zamontować do VOLVO? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki VOLVO! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

VOLVO na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do VOLVO zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do VOLVO wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do VOLVO i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego VOLVO, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

VOLVO TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie VOLVO w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli VOLVO jak: C30, C70, S40, S60, S70, S80, V40, V50, V60, V70, XC 60, XC 70, XC 90 .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Music: https://www.bensound.com/royalty-free-music

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Montaż LPG: Volvo XC70 AWD 2.5T 210KM 2007R. Duży SZWEDZKI SUV który OSZCZĘDZA DUŻE PIENIĄDZE!

  1. Posiadam taki samochód i mam identyczny zbiornik, lecz inne podzespoły. Gazu wchodzi 43L podczas tankowania, a spalanie na autostradzie przy prędkości 140-160 km/h wynosi maksymalnie 12L. W mieście średnio 15L raz tylko przy ostrej jeździe od świateł do świateł wyszło 18L gazu. Tak dla zainteresowanych tym modelem, to na benzynie przy prędkości 120km/h na trasie S7 wyszło mi 9,8 L/100km, a w mieście 13 L benzyny średnio przy spokojnej przemieszczaniu się.

  2. Witam, pisałem do Was na maila, kilka dni minęło i póki co echo… więc piszę tutaj , interesuje mnie instalacja do w164 z 2009/2010 ml 500 silnik (M273) 5.5l V8 388km , czy zakładacie instalacje do w/w jeśli tak to proszę o przybliżony koszt takowej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!