Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG VW Passat B5 1.8 125 KM 1999r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Montaż LPG VW Passat B5 1.8 125 KM 1999r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBDPopularny Volkswagen Passat B5 już z LPG! VW Passat nie należał do oszczędnych aut z przełomu lat 90 i 2000 ale dzięki LPG wszystko się zmieniło! Blisko 250 zł na każdym 1000 km i błyskawiczny zwrot instalacji to cechy które określają Volkswagena Passat B5 na gaz! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: Volkswagen Passat B5
Rok produkcji: 1999 rok
Silnik: 1.8 125 KM
Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
Spalanie PB: 10 litrów
Spalanie LPG: 11 litrów LPG
Oszczędność / 1000km: 250 zł
Koszt instalacji: 2900 zł
Zwrot instalacji: 11600 km

Volkswagen Passat B5 z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC Sequent 32 OBD kosztuje jedynie 2900 złt i dzięki LPG wystarczy tylko 11600 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel Volkswagen na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10 litrów , a LPG tylko 11 litrów LPG co przyniesie Właścicielowi 250 zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 53 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 390!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Volkswagen! http://www.egp.pl/lpg-do-volkswagena.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Volkswagen? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Volkswagen! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Volkswagen na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Volkswagen zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Volkswagen wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Volkswagen i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Volkswagen, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Volkswagen TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Volkswagen w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Volkswagen jak: Amarok, Beetle, Bora, Caddy, CC, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Vento.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Montaż LPG VW Passat B5 1.8 125 KM 1999r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!