Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Montaż LPG w MINI COOPER S 1.6 174KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

Montaż LPG w MINI COOPER S 1.6 174KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVOMini Cooper S z silnikiem 1.6 174KM 2006r z instalacją KME NEVO to teraz wyjątkowo oszczędne auto! Dzięki profesjonalnemu montażowi LPG samochód oszczędzą aż 350zł na każdym 1000km przejechanym na gazie! Ten doskonały wynik pozwala na ogromne oszczędności, a także zwrot kosztów instalacji po przejechaniu zaledwie 8500km! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: MINI COOPER
Rok produkcji: 2006
Silnik: 1.6 174KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 13L/100km
Spalanie LPG: 15L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 350zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 3150zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 8500km

MINI COOPER S z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 3150zł i dzięki LPG wystarczy tylko 8500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel MINI na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 13L/100km, a LPG tylko 15L/100km co przyniesie Właścicielowi 350zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 50 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 270KM!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MINI! http://www.egp.pl/lpg-do-mini.htm

Pytacie Państwo co zamontować do MINI? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MINI! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

MINI na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MINI zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MINI wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MINI i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MINI, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MINI TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MINI w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MINI jak: 1000, 1300, Clubman, Cooper, Cooper S, Countryman, One.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “Montaż LPG w MINI COOPER S 1.6 174KM 2006r w Energy Gaz Polska na auto gaz KME NEVO

Dodaj komentarz

Zadzwoń!