Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Naprawa skrzyni biegów za 5 zł czy 5 tys zł  ?  - zależy gdzie :) jak nie dać zrobić się w trąbę :)

Naprawa skrzyni biegów za 5 zł czy 5 tys zł ? – zależy gdzie :) jak nie dać zrobić się w trąbę :)Krótka historia serwisu pewnego samochodu jakim jest Smart Roadster 452 lecz usterki analogiczne jak i w innych samochodach m innymi Smart 450 oraz zupełnie innych marek .
Typowe problemy jak usterki instalacji elektrycznej uważane za usterki mechaniczne skrzyni biegów – wymiana skrzyni biegów w niektórych przypadkach może pochłonąć ponad 5 tyś złotych a naprawa kilku przewodów to wydatek 5zł gdy sami pofatygujemy się by poszukać przetarte przewody . Często to nie czujnik się psuje lecz uszkodzony przewód elektryczny wywołuje identyczny efekt .
Inne usterki jak przetarty dziurawy intercooler można skutecznie zapobiec przed awarią .
Jak przerobić mocowanie intercoolera tak by nie uszkadzało rdzenia chłodnicy ?
Pierścienie ABS – lubią pękać – jak zabezpieczyć przed ponowna usterką .
Jak prawidłowo zamontować sprzęgło ?
Jak skrócić czasy zmiany biegów w zautomatyzowanej mechanicznej skrzyni biegów ? Nie mylić z automatyczna skrzynią biegów .
Kalibracja skrzyni biegów .
Sterowanie turbiny czyli schematy połączeń przewodów :
https://www.evilution.co.uk/index.php?menu=engine&mod=580
Jak prawidłowo ustawić siłownik sprzęgła ?
#usterkaskrzynibiegów #wymianasprzęgła #wymianasilnikasmart

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

23 thoughts on “Naprawa skrzyni biegów za 5 zł czy 5 tys zł ? – zależy gdzie :) jak nie dać zrobić się w trąbę :)

  1. W Touaregu też taki drobiazg był przewodzik, nie szło wcisnąć nawet tego guzika, żeby dzwignie od biegów ruszyć i co tu może być, konieć koncow wyszło, że czewony przewód z bodajże brązowym paskiem przy drzwiach kierowcy na złączce (wyglądało, jakby ktoś 2 przewody przyłozył do siebie i taśmą zwinął) zaśniedział i nie było przejscia.

  2. Akurat nie mam smarta bo jest (podobno) ciężki w naprawach:)))) a Land Rovera 🙂 a filmik oglądałem z ciekawości ale…. nie wiem jak to robisz…. ale bardzo dobrze tłumaczysz!! Masz dar. Bardzo lubię Twoje filmy bo są ciekawe, nie nudne:) i sposób opowiadania do mnie trafia. Dzięki!! Pozdrówka:)

  3. Wow – akurat mnie czeka serwis, więc pozwolę sobie zaprezentować materiał filmowy tutaj pokazany mechanikom żeby sprawdzili jak u mnie wyglądają przewody elektryczne. Zmiana biegów także w filmie wygląda sprawniej niż to ma miejsce u mnie. No i na koniec świecąca się ikona poduszki powietrznej – mam ten sam problem. Możesz autorze powiedzieć coś więcej o tym problemie – gdzie go szukać i jak naprawić?
    Pozdrawiam

  4. Powiem tak jeśli warsztaty tak by podchodziły do tematu jak Pan i miały taka wiedze to człowiek nie musiał by płacić bez sensu za dobre elementy. Większość tych pseudo mechaników to byli piekarze lub budowlańcy co wiedzą wszystko ale tylko jak kogoś naciągnąć. Podziwiam za widzę bo jest ogromna i słucha się Pana jak kogoś kto trafia się raz na 100 lat pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!