Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Nissan Micra 1.2 65 KM 2007r na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska Warszawa!

Nissan Micra 1.2 65 KM 2007r na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska Warszawa!Nissan Micra 1.2 65 KM 2007r na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska Warszawa! Montaż instalacji gazowej do Nissan Micra 1.2 to doskonałe rozwiązanie! Mały miejski Nissan Micra doskonale współpracuje z instalacją LPG! Dlatego jeżeli montaż LPG zostanie wykonany w pełni poprawnie to Nissan Micra na gaz LPG będzie sprawował się doskonale!

Niewielkie spalanie Nissana Micry sprawia, że na LPG to auto jeździ praktycznie za grosze! Nissan Micra po montażu instalacji LPG będzie jeździł o POŁOWĘ taniej! To sprawia że to auto wręcz idealne do miasta – dzięki profesjonalnemu montażowi instalacji gazowej!

Dzięki technologi pośredniego wtrysku Nissan Micra 1.2 65KM 2007r może mieć zamontowaną renomowaną instalację LPG w doskonałej cenie! A zwrot kosztów montażu instalacji LPG nastąpi bardzo szybko! Dlatego Nissan Micra to doskonałe auto do montażu LPG! Ale warunkiem jest wybór renomowanego warsztatu LPG do montażu instalacji gazowej!

Jeżeli szukasz warsztatu LPG do montażu gazu w Warszawie zapraszamy do Energy Gaz Polska! Znajdziesz nas na Ostrobramskiej 38A w Warszawie! Nasz zespół Ekspertów i profesjonalistów dobierze dedykowaną instalację LPG do Twojego Nissana, wykona profesjonalny montaż LPG oraz przeprowadzi strojenie auta w pełnym zakresie obrotów! W Energy Gaz Polska wykonasz także serwis instalacji LPG!

Dlatego w takim samochodzie jak Nissan Micra warto pomyśleć o wizycie w serwisie LPG Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej 38A w Warszawie! Sprawdźcie jaką instalacje wybraliśmy o tego modelu i jak będzie sprawdzał się na gazie!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 15-10-2020
➡️ Marka i model: Nissan Micra
➡️ Rok produkcji: 2007R
➡️ Silnik: 1.2 65KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3100 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 7L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L
➡️ Przełącznik LPG: w pustym miejscu na konsoli po lewej stronie
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 34L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 320 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,60 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 140 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 22000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
http://www.egp.pl/lpg-do-nissana.htm

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Nissana jak: 100 NX, 200 SX, 350 Z, 370 Z, Almera, Altima, Armada, Cube, Frontier, GT-R, Juke, Maxima, Micra, Murano, Navara, Note, NV200, Pathfinder, Patrol, Pixo, Primastar, Primera, Pulsar, Qashqai, Quest, Rogue, Sentra, Serena, Sunny, Terrano, Tiida, Titan, X-Trail.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Nissan Micra 1.2 65 KM 2007r na gaz LPG! Montaż instalacji gazowej w Energy Gaz Polska Warszawa!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!