Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
NOWA SKODA KODIAQ Z LPG!!! 2.0T 2019R 190KM - teraz na gaz tylko w Energy Gaz Polska!

NOWA SKODA KODIAQ Z LPG!!! 2.0T 2019R 190KM – teraz na gaz tylko w Energy Gaz Polska!SKODA KODIAQ z silnikiem 2.0 T bezpośredni wtrysk paliwa 190KM 2019 rok teraz także z LPG! Montażyści z Energy Gaz Polska dopilnowali aby Skoda z instalacją gazową sprawowała się wyśmienicie. Dzięki czemu auto prowadzi się doskonale a właściciel może cieszyć się oszczędnościami na poziomie 280zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: SKODA KODIAQ
Rok produkcji: 2019
Silnik: 2.0 T 190KM
Instalacja LPG: KME SKY DIRECT
Spalanie PB: 11L/100km
Spalanie LPG: 11 PB/100km
Oszczędność dzięki LPG: 280zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 4900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 17 500km

SKODA KODIAQ z LPG test przeszła znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME SKY DIRECT kosztuje jedynie 4900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 17 500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel SKODY na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 11L/100km, a LPG tylko 11L/100km co przyniesie Właścicielowi 280zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 55 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 450km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do SKODY! http://www.egp.pl/lpg-do-skody.htm

Pytacie Państwo co zamontować do SKODY? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki SKODA! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

SKODA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do SKODY zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do SKODY wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do SKODY i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej SKODY, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

SKODA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie SKODA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli SKODY jak: Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Octavia, Rapid, Roomster, Superb, Yeti.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Muzyka do filmu z https://www.bensound.com/royalty-free-music
https://www.bensound.com/licensing

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

6 thoughts on “NOWA SKODA KODIAQ Z LPG!!! 2.0T 2019R 190KM – teraz na gaz tylko w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!