Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Nowa terenowa Dacia Duster 1.6 Prestige zasilana LPG z instalacji gazowej BRC Sequent 32

Nowa terenowa Dacia Duster 1.6 Prestige zasilana LPG z instalacji gazowej BRC Sequent 32abart.pl
Auto & Gaz Serwis Wrocław
Nowa Dacia Duster 1.6 SCe z 2019 roku przerobiona na zasilanie gazowe w naszej firmie przy użyciu instalacji gazowej BRC Sequent 32. Montaż instalacji gazowej spowodował, że wizyty na stacji paliw nie są stresujące i można za każdym razem zatankować do pełna za mniej niż 100 zł. Dzięki Dzięki przeróbce na gaz w/w Dacia oszczędza 200-250 zł na każdym 1000 kilometrów przejechanych na gazie. Dodatkowo samochód emituje do atmosfery o około 10% mniej dwutlenku węgla CO2.
Marka i model: Dacia Duster II
Rok produkcji: 2019
Pojemność i moc silnika: 1598 ccm, 84 kW – 115 KM – H4M
Instalacja gazowa: BRC Sequent 32 EOBD
Zbiornik LPG: toroidalny zewnętrzny 49 litrów
Zasięg na gazie: 400 kilometrów

abart.pl

Indywidualna wycena instalacji gazowych:
https://www.abart.com.pl/pl/sprawdz-cene

Instalacja gazowa Sequent 32 firmy BRC jest najnowszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów z silnikami zasilanymi pośrednim wtryskiem benzyny.

Instalacja została wprowadzona na rynek w 2014 roku. Powstała w wyniku ewolucji znanego od ponad 10 lat systemu BRC Sequent 24 zachowując jego główne cechy tj. spójne komponenty, prostotę montażu i programowania. Do jego programowania stosuje się nowy program diagnostyczny BRC Calibrations Tools. W BRC Sequent 32 zastosowano nowy sterownik wraz z szeregiem unowocześnień systemowych takich jak obsługa silników z funkcją Start&Stop i unikatowy system dotrysku benzyny w górnych zakresach obciążęń silnika pozwalający skutecznie zabezpieczyć gniazda zaworowe silników, które mają z tym problem. Rozwiązanie te pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji jak i ochronę silników z miękkimi gniazdami zaworowymi. Tak jak w innych systemach z rodziny BRC Sequent, wtrysk LPG następuje w kolektorze ssącym, dokładnie tak jak wtrysk benzyny. Instalacje gazowe BRC Sequent 32 są uniwersalne i można je zastosować do wszystkich silników benzynowych 2,3 i 4 cylindrowych: wolnossących o mocy do 150 kW i doładowanych o mocy maksymalnej do 200 kW. System został stworzony do współpracy z nowoczesnymi silnikami spełniającymi normy spalin EURO 6. W tym celu stworzono specjalną wersję z podłączeniem do systemy OBD. Do silników od 5 do 8 cylindrów proponowana jest instalacja gazowa BRC Sequent Plug & Drive (P&D).

Chcesz wiedzieć ile kosztuje instalacja BRC Sequent 32 do Twojego samochodu? Wyceń online

Wszystkie elementy wchodzące w skład tych instalacji posiadają certyfikat zgodności z regulaminem ONZ R67-01 i są kompletowane zgodnie z wytycznymi homologacji R115 obowiązującej już w Norwegii i Niemczech. Każda z nich spełnia wszystkie obowiązujące funkcje bezpieczeństwa takie jak odłączenie zasilania elektrozaworów LPG w przypadku zaniku obrotów silnika, dzięki której autogaz LPG nie możę wydostać się ze zbiornika gazu w niekontrolowany sposób. Funkcja ta zapewnia bezpieczeństwo parkowania w garażach podziemnych, ale przestarzałe polskie prawo budowlane nie chce się dostosować do obowiązujących od 2001 roku zabezpieczeń i nadal zabrania prakowania ekologicznych samochodów w przestarzałych podziemnych parkingach.
Instalacja gazowa BRC Sequent 32 posiada homologację wszystkich elementów zgodną z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa (E..67R-01) oraz dyrektywami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej (2004/104/WE). Wszystkie podzespoły tej instalacji gazowej są zaprojektowane, wyprodukowane i gwarantowane przez jednego producenta czyli włoską firmę M.T.M. – właściciela marki BRC. Ta cecha pozwala w przyszłości na sprawne i bezproblemowe serwisowanie jej na terenie Polski jak i innych państw Europy.

Instalacje gazowe BRC Sequent 32 są systemem typu szeregowego lub master & slave. Ilość gazu wtryskiwana do każdego cylindra jest liczona na podstawie czasu otwarcia wtryskiwaczy wyliczanych przez sterownik silnika, które są przekształcane na czasy wtrysku dla gazu, uwzględniając również jego ciśnienie i temperaturę.

Instalacje gazowe BRC Sequent 32 przystępują w ten sposób do regulacji spalania gazu, utrzymując niezmienione strategie kontroli sterownika silnika, wykonując w rzeczywistym czasie optymalizację ilości paliwa w celu uzyskania spalania idealnego również z punktu widzenia zanieczyszczenia środowiska niezależnie od warunków zewnętrznych (temperatura i.t.d.) i kaloryczności paliwa.

Instalacje gazowe BRC Sequent 32 kontrolują wszystkie etapy funkcjonowania silnika, od minimum aż po najbardziej skrajne stany przejściowe jego pracy, utrzymując w każdym z nich strategie instalacji oryginalnej. W ten sposób uzyskuje się zawsze maksymalny poziom kompatybilności z każdym typem napędu i utrzymuje się zasadniczo nie zmieniona diagnostyka kontroli silnika przewidziana przez producenta.

https://www.abart.com.pl/pl/o/instalacje-montowane/brc-sequent-32

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

9 thoughts on “Nowa terenowa Dacia Duster 1.6 Prestige zasilana LPG z instalacji gazowej BRC Sequent 32

Dodaj komentarz

Zadzwoń!