Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
NÓWKA Z SALONU! Montaż LPG DODGE DURANGO 5.7 HEMI 364KM 2019R na auto gaz BRC w Energy Gaz Polska!

NÓWKA Z SALONU! Montaż LPG DODGE DURANGO 5.7 HEMI 364KM 2019R na auto gaz BRC w Energy Gaz Polska!NÓWKA Z SALONU! Montaż LPG DODGE DURANGO 5.7 HEMI 364KM 2019R na auto gaz BRC w Energy Gaz Polska! Obok takiego auta nie można przejść obojętnie a oszczędności dzięki instalacji gazowej będą kolosalne. Po montażu LPG potężny Dodge Durango stanie się autem nie tylko wygodnym i praktycznym ale także bardzo oszczędnym ! Spalanie benzyny na poziomie 21 litrów mogło przyprawiać o zawrót głowy gdyż jest to znaczny koszt! Jednak dzięki niskiej cenie LPG już tak nie będzie! Oszczędności to blisko 430zł/1 tys. km! Pytacie ile kosztuje instalacja gazowa 4 generacji BRC Sequent P&D wraz z montażem? Cena instalacji gazowej wraz z montażem to 6700zł. Dzięki instalacji gazowej LPG wystarczy pokonać dystans 15500 km aby zwróciła się w 100% inwestycja poniesiona na montaż autogazu. Od dziś Właściciel Dodge na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 21 litrów/100km, a LPG tylko 23 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 430 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Ciekawi Was, jaki gaz LPG i gdzie zamontować? Info, opinie i porady poniżej :

➡️ Parametry profesjonalnego montażu w Energy Gaz Polska:
➡️ Montaż dnia: 11.03.20, Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa
➡️ Marka i model: Dodge Durango
➡️ Rok produkcji: 2019
➡️ Silnik: 5.7 364KM
➡️ Instalacja LPG: BRC P&D
➡️ Spalanie PB: 21L/100km
➡️ Spalanie LPG: 23L/100km
➡️ Oszczędność / 1000km: 430zł*
➡️ Koszt ,cena instalacji LPG: 6700zł
➡️ Zwrot instalacji LPG: 15500km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii LPG z realizacji montażu Autogazu do Dodge! http://www.egp.pl/lpg-do-dodge.htm

Pytacie Państwo co zamontować do marki Dodge? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje gazowe LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Dodge! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Dodge na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Dodge zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Dodge wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Dodge i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego Dodge, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Dodge TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie Dodge w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Dodge jak: Avenger, Caliber, Caravan, Challenger, Charger, Dakota, Durango, Journey, Magnum, Neon, RAM, Stratus, Viper.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

4 thoughts on “NÓWKA Z SALONU! Montaż LPG DODGE DURANGO 5.7 HEMI 364KM 2019R na auto gaz BRC w Energy Gaz Polska!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!