Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
NOWY Hyundai i20 1.2 19R na gaz LPG do NAUKI JAZDY montaż EGP NAJLEPSZY zakład LPG do obsługi FLOT!

NOWY Hyundai i20 1.2 19R na gaz LPG do NAUKI JAZDY montaż EGP NAJLEPSZY zakład LPG do obsługi FLOT!Hyundai to Marka która wiedzie prym wśród wozów flotowych Nauki Jazdy. Nowy Hyundai
Hyundai i20 1.2 2019 na gaz LPG to bardzo popularny wóz szkoleniowy w szkołach NAUKI JAZDY. Wielu z nas uczyło się jeździć na polskich drogach nie zdając sobie sprawę , że auto to zasila gaz. Auto GAZ zasila większość auto szkoleniowych gdyż jazda na benzynie jest dwukrotnie droższa a dla Firmy w której jeździ np 20 takich Aut bez gazu to ogromna strata. Instalacja gazowa jest jakby zrobiona do Hyundaia i20 1.2 2019 na miarę . Doskonale się sprawuje i nikt korzystając z tego auta nie jest w stanie odróżnić czy jedzie na gazie czy na PB. Instalacja gazowa LPG działa doskonale. Jest niezawodna, bezpieczna i polecana do flot nauki jazdy. FLOTA NA LPG to dziś normalna sprawa, nic wyjątkowego. Warsztat LPG gdzie oferuje się profesjonalne usługi montażu i serwisu auto gazu jest dla Floty na LPG bardzo waży. Energy Gaz Polska ul. ostrobramska 38a, Warszawa prowadzi warsztat LPG który polecany jest do Flot. To warsztat godny polecenia.

NOWY Hyundai i20 na gaz LPG NAUKA JAZDY z LPG warsztat LPG Energy Gaz Polska – Warszawa Ostrobramska! Montaż LPG do Hyundaia i20 to doskonały wybór! Zwłaszcza jeżeli auto jest NOWE i od razu zasilane LPG! A w dodatku ten Hyundai z LPG pracuje jako NAUKA JAZDY! Także dzięki montażowi LPG oszczędności będą OGROMNE!!!

Warunkiem bezproblemowej eksploatacji – która jest KLUCZOWA przy autach z LPG które PRACUJĄ – jest PROFESJONALNY montaż LPG! Tylko renomowany warsztat LPG montujący sprawdzone instalacje LPG może zagwarantować bezawaryjną jazdę a także serwis OD RĘKI!

Jeżeli szukacie warsztatu LPG do montażu FLOTY lub aut biznesowych typu TAXI/UBER/BOLT/KURIER/NAUKA JAZDY to zapraszamy to Energy Gaz Polska !

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 24-08-2020
➡️ Marka i model: Hyundai i20
➡️ Rok produkcji: 2019R
➡️ Silnik: 1.2 84KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 8L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 9L
➡️ Przełącznik LPG: na konsoli przy porcie USB
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 56L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 500 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2,00 zł, PB 4,50 zł
➡️ Oszczędność / 1000km: 180 zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 16000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 16 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto po montażu LPG!
https://www.egp.pl/galeria/montaz-lpg/

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Hyundaia jak: Accent, Atos, Coupe, Elantra, Genesis, Getz, i10, i20, i30, i40, ix20, ix35, ix55, Lantra, Matrix, Pony, Santa Fe, Sonata, Terracan, Tucson, Veloster.

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

One thought on “NOWY Hyundai i20 1.2 19R na gaz LPG do NAUKI JAZDY montaż EGP NAJLEPSZY zakład LPG do obsługi FLOT!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!