Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Opel Corsa 1.4 90KM 2017r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Opel Corsa 1.4 90KM 2017r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!Opel Corsa 1.4 90KM 2017r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A! Montaż instalacji gazowej do Opla Corsa to doskonały wybór, pomimo tego że Opel Corsa ma niewielki silnik to dzięki temu jeździ tak naprawdę za grosze! Właściciel dzięki instalacji LPG będzie jeździł o połowę taniej!

A Opel Corsa to doskonałe auto pod montaż LPG! Silnik z pośrednim wtryskiem paliwa będzie doskonale współpracował z instalacją LPG, przez wiele tysięcy km.

Warunkiem jest oczywiście profesjonalny montaż LPG! Tylko prawdziwi Eksperci LPG mogę zamontować gaz tak, aby auto na LPG nie sprawiało żadnych problemów! A to kluczowe, ponieważ LPG montujemy po to żeby oszczędzać oraz jeździć bez żadnych problemów.

A tylko renomowany warsztat LPG może zamontować instalację gazową tak, aby auto jeździło bez żadnych problemów. Jeżeli właściciel wybierze właściwy warsztat do montażu LPG to przez setki tysiące km będzie cieszył się bezproblemową jazdą na lpg.

Opel Corsa 1.4 90KM 2017r to auto które doskonale wspólpracuje z instalacją gazową. Klienci kochają Opla Corsa za jego kompaktowe wymiary a także przystępne ceny części zamiennych – jeżeli zamontujemy tu instalację gazową, to auto będzie także niezwykle ekonomiczne i bardzo oszczędne.

Dlatego zapraszamy na montaż instalacji LPG do Energy Gaz Polska w Warszawie – Ostrobramska 38A!

➡️ PARAMETRY PROFESJONALNEGO MONTAŻU INSTALACJI LPG:
➡️ Montaż Energy Gaz Polska ul. Ostrobramska 38a , Warszawa dnia: 28-01-2021
➡️ Marka i model: Opel Corsa
➡️ Rok produkcji: 2017
➡️ Silnik: 1.4 90 KM
➡️ Jaki gaz? Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Jaki koszt? Jaka cena instalacji LPG? : 3000 zł
➡️ Spalanie PB/100 km: 7L
➡️ Spalanie LPG/100 km: 8L
➡️ Przełącznik LPG: obok kierownicy z lewej strony
➡️ Pojemność zbiornika na gaz: 43L
➡️ Uśredniony dystans przejazdu na 1 tankowaniu LPG : 425 km
➡️ Cena paliw w dniu montażu : LPG 2.1 , PB 5.0
➡️ Oszczędność / 1000km: 170zł*
➡️ Zwrot instalacji LPG: 12 000km

👨‍🏭 Energy Gaz Polska to 17 lat doświadczenia w montażu instalacji LPG, dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów i zespół najwyższej klasy ekspertów. Nasze centrum serwisowe i warsztat montażu LPG znajduje się w Warszawie – przyjdź i dobierz instalację!

☎️Zapisz się na montaż: (22) 810 00 90 wew. 3
👨‍💻Dobór instalacji on-line: http://bit.ly/egp-dobor

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje auto na LPG:
http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli OPEL jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira .

👨‍🏭 Chcesz wejść w świat LPG Energy Gaz Polska? Dowiedzieć się więcej jak oszczędzać? Dowiedzieć się dlaczego LPG to ekologiczne paliwo? Zobaczyć jak działa warsztat LPG w Warszawie?

Polub nas na facebook-u: https://www.facebook.com/energygazpol
Subskrybuj nas na YouTube: https://www.youtube.com/user/EnergyGa

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

2 thoughts on “Opel Corsa 1.4 90KM 2017r na gaz LPG! Montaż LPG w Energy Gaz Polska Warszawa Ostrobramska 38A!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!