Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
OPEL INSIGNIA z silnikiem 1.6T 180KM 2010R z LPG w Energy Gaz Polska!

OPEL INSIGNIA z silnikiem 1.6T 180KM 2010R z LPG w Energy Gaz Polska!Instalacja Gazowa, która obsłuży potężny silnik w OPLU INSIGNII 1.6T 180KM? Tak to możliwe! W Energy Gaz Polska profesjonalni montażyści bez problemu radzą sobie z silnikami o takiej mocy. Dzięki instalacji BRC SQ 32 OBD auto będzie oszczędzać aż 260zł na każdym 1000km przejechanym na LPG! Opel Insygnia z instalacją LPG to maszyna do oszczędzania pieniędzy! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: OPEL INSIGNIA
Rok produkcji: 2010
Silnik: 1.6T 180KM
Instalacja LPG: BBRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 10L/100km
Spalanie LPG: 12L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 260zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 11500km

OPEL Insignia z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BR kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 11500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel OPLA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 10L/100km, a LPG tylko 12L/100km co przyniesie Właścicielowi 260zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 49 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 350km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do OPLA! http://www.egp.pl/lpg-do-opla.htm

Pytacie Państwo co zamontować do OPLA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki OPEL! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

OPEL na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do OPLA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do OPLA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do OPLA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego OPLA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

OPEL TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie OPEL w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli OPLA jak: Adam, Agila, Antara, Ascona, Astra, Calibra, Combo, Corsa, GT, Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Mokka, Omega, Signum, Tigra, Vectra, Zafira.

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

8 thoughts on “OPEL INSIGNIA z silnikiem 1.6T 180KM 2010R z LPG w Energy Gaz Polska!

  1. Jak wygląda sprawa regulacji zaworów w tym silniku? Słyszałem że duży koszt i co 30tys km. A jak przy instalacji gazowej? Trzeba częściej regulować ? Pozdrawiam!

  2. Jak ten silnik się ogólnie sprawuję? Mam zamiar zakupu takiego auta z tym silnikiem ale raczej nie zamierzam zakładać instalacji LPG ponieważ nigdy nie miałem auta z gazem. Zawsze sama benzynka, a obecnie ON.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!