Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
PANCERNY silnik Hondy Accord 2.0 155KM! Ile wygeneruje oszczędności na LPG?

PANCERNY silnik Hondy Accord 2.0 155KM! Ile wygeneruje oszczędności na LPG?➡️ Pytacie Państwo co zamontować do HONDY? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki HONDA! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej

Pancerne, niezniszczalne silniki Hondy idealnie sprawdzają się do montażu gazu! Klasyczna Honda z 2005 roku znowu w Energy Gaz Polska! Sprawdź w jaki sposób zagazowaliśmy silnik 2.0 o mocy 155 koni mechanicznych i jaki markowy set LPG zadedykowaliśmy do Hondy.

➡️ Zamontuj instalację LPG w Energy Gaz Polska: Sprawdź czy aktualnie mamy PROMOCJĘ?
https://www.egp.pl/montaz-auto-gaz/wycena-lpg-energy-gaz-polska/

Parametry SETU użytego do profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:
➡️ Marka i model: Honda Accord
➡️ Rok produkcji: 2005
➡️ Silnik: 2.0 155KM
➡️ Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
➡️ Spalanie PB: 11l / 100 km
➡️ Spalanie LPG: 12l / 100 km
➡️ Oszczędność dzięki LPG: 257 zł / 1000km*
➡️ Cena instalacji gazowej: 3100 zł
➡️ Zwrot kosztów za montaż LPG następuje po przejechaniu 12 100 km

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do HONDA! http://www.egp.pl/lpg-do-hondy

HONDA na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do HONDY zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do HONDY wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do HONDY i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej HONDY, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90! 504 20 01 02

Energy Gaz Polska blisko 16 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

HONDA TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie HONDA w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli HONDY jak: Accord, City, Civic, Concerto, CR-V, CRX, CR-Z, Element, FR-V, HR-V, Insight, Integra, Jazz, Legend, Logo, Odyssey, Pilot, Prelude, S2000, Shuttle, Stream .

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

*Podane parametry oszczędność są orientacyjne i z dnia montażu LPG. Z uwagi na dużą zmienność cen paliwa – mogą się różnić w zależności od aktualnych cen paliw oraz miejsca tankowania.
Montaż wykonany: 04-03-2020

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

7 thoughts on “PANCERNY silnik Hondy Accord 2.0 155KM! Ile wygeneruje oszczędności na LPG?

  1. Poprzedni koncept nagrywania filmów bardziej podbał mim się. Rozumiem, że filmy są teraz takie zeby nawet mało kumaty Andrzej z Januszem zrozumieli ze lpg sie opłaca ;D (żart) Dobrze, że nadal jest w opisie mini skrot i sciagawka z parametrami (brak opisu pojemnosc butli)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!