Loading…

Naprawa Instalacji LPG Warszawa

Serwis lpg, montaż instalacji gazowych lpg. Przegląd instalacji gazowych Warszawa
Kontakt Auto Gaz
Przeciekający elektrozawór nawadniania

Przeciekający elektrozawór nawadnianiaW filmie przedstawiono częsty powód uszkodzenia elektrozaworu w automatycznym systemie nawodnienia.

Jeśli planujesz założyć nawadnianie samodzielnie, lub masz problem z istniejącym systemem koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy wsparcia, pomożemy:

https://www.facebook.com/groups/536121860505812/

HYPO
Narutowicza 27
05-800 Pruszków
tel. 887 882 000

Youtube Naprawa LPG Warszawa
Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa – Naprawa Instalacji LPG
Serwisowanie i Naprawa LPG – Samochodów z Gazem Warszawa

Naprawa LPG Warszawa, Serwis samochodów z instalacją gazową w Warszawie jako mobilny mechanik samochodowy. Mechanik z dojazdem Warszawa – Auto Pomoc i Mobilny Warsztat, Mobilny serwis Samochodowy do samochodów z gazem, elektryk, diagnostyka, serwisowanie na miej

Mechanik z dojazdem do LPG Warszawa

3 thoughts on “Przeciekający elektrozawór nawadniania

  1. Mam w swoim układzie podlewania dwie sekcje. Jedna działa bez problemu (elektrozawór ustawiony jest w pozycji "Auto" pionowej) i steruję nim za pomocą aplikacji (działa bez zarzutu, cewka sie nie nagrzewa). Druga sekcja ma takie same ustawienia, ale z jakiegoś powodu cewka elektrozaworu bardzo się nagrzewa i nie otwiera/zamyka elektrozaworu. Elektrozawór rozebrałem i wyczyściłem (mimo tego że nie był brudny), cewka jest sprawna (wymieniłem ją na nową dla pewności). Czy możliwe, że uszkodzony jest sam elektrozawór (pokrętło trybu pracy?) lub elektrozawór jest źle podłączony do zasilania?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!